Kasoterminal iPOS duet

Wyobraź sobie jedno urządzenie, dzięki któremu stworzysz doskonały system POS. Urządzenie, które łączy w sobie nowoczesny terminal płatniczy i funkcjonalną kasę fiskalną. Do tego wyposażone w aplikację kasową, którą obsługujesz za pomocą wygodnej klawiatury. To urządzenie masz w zasięgu swojej ręki i swojego portfela! To kasoterminal iPOS duet.

Prowadzisz lokal usługowy, mały lub średni sklep? Działasz w terenie? A może pracujesz tylko sezonowo i nie chcesz płacić za płatności elektroniczne w miesiącach, w których nie sprzedajesz? Kasoterminal iPOS duet to urządzenie stworzone dla Ciebie! Dzięki małym gabarytom, świetnie sprawdza się na niewielkich stanowiskach sprzedażowych – tam, gdzie nie ma miejsca na szereg rozbudowanych urządzeń.

Oszczędź na zakupie kasy fiskalnej i terminala. Zapomnij o comiesięcznej opłacie za dzierżawę sprzętu od firm obsługujących płatności elektroniczne. Z kasoterminalem iPOS duet płacisz jedną cenę za terminal i kasę. A z Programem Polska Bezgotówkowa obniżysz cenę sprzętu o dodatkowe 400 zł!

 

Zobacz, ile zyskasz z kasoterminalem iPOS duet

Zastosowania - kasoterminal iPOS

 

 

Terminal płatniczy i drukarka fiskalna w jednym

Poznaj zintegrowane urządzenie, dzięki któremu obsługa klienta w Twoim sklepie czy punkcie usługowym stanie się błyskawiczna. Spełnij wymóg rejestrowania sprzedaży dzięki nowoczesnej drukarce fiskalnej – wydrukujesz z nią paragon, raport, a nawet fakturę. Podaj tylko numer NIP kontrahenta, a system sam wyszuka resztę jego danych. Przyjmuj płatności elektroniczne – zdobądź klientów, którzy płacą kartą płatniczą.

Podłącz do kasoterminala czytnik kodów kreskowych USB, wagę elektroniczną RS232, szufladę kasową 6V, 12V, lub 24V – iPOS duet współpracuje z większością tego typu urządzeń. Jeśli masz już ten sprzęt, być może nie musisz go wymieniać na nowy! To ogromna oszczędność. Z kasoterminalem iPOS duet stworzysz kompletny system sprzedażowy bez dodatkowych kosztów.

 

Platforma iPOS webPlatforma iPOS web

Zarządzaj personelem, asortymentem, cenami itp. z dowolnego miejsca na świecie! Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i zainstalowaną przeglądarką. Wszystko dzięki platformie iPOS web – nowoczesnemu oprogramowaniu do zarządzania biznesem. Cenią go przedsiębiorcy, którzy nie mogą na bieżąco kontrolować swojego sklepu lub prowadzą kilka lokali.

Platforma iPOS web to proste, intuicyjne i wygodne w obsłudze oprogramowanie, dostępne dla wszystkich użytkowników kasoterminala. Wybierz jedną z trzech atrakcyjnych taryf cenowych.

 

 

 

Oszczędzaj z kasoterminalem iPOS duet

Wybierz jedno z dwóch nowoczesnych urządzeń:

  • Kasoterminal iPOS duet GPRS– rozwiązanie dla sklepów i lokali, które nie mają dostępu do Internetu. Umożliwia podłączenie do sieci komórkowej bez dodatkowych opłat
  • Kasoterminal iPOS duet Ethernet– rozwiązanie dla punktów dysponujących dostępem do Internetu – wystarczy podłączyć urządzenie do sieci za pomocą kabla ethernetowego.

Kasoterminale - ceny

 

Wybierz jedną z trzech atrakcyjnych taryf iPOS:

taryfy kasoterminali

 

 

Program Polska Bezgotówkowa

 

Firmy, które spełniają odpowiednie warunki, mogą obniżyć koszt zakupu kasoterminala iPOS duet nawet o 400 zł. W ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego płacisz tylko za drukarkę fiskalną – terminal płatniczy możesz uzyskać za darmo!

Pamiętaj! Standardowa umowa z operatorem płatności elektronicznych wymaga comiesięcznych opłat za dzierżawę terminala płatniczego. Oznacza to, że płacąc np. 50 zł miesięcznie, w ciągu 5 lat wydasz o 3.000 zł więcej niż przy zakupie kasoterminala iPOS duet. Oblicz więc koszty i przekonaj się, że iPOS się opłaca!

1699 PLN

1279 PLN

 po dofinansowaniu 

779 PLN

po zwrocie z US 

 

 

Dzierżawa sprzętu? Zakup dwóch urządzeń? Zapomnij o tym! Wybierz kasoterminal iPOS duet i ciesz się ergonomiczną pracą na jednym urządzeniu. Wszystko w atrakcyjnej cenie!