BUCHCOM – Kasy Fiskalne Pruszków

 

 

Uprawnionymi do serwisowania kas fiskalnych są wyłącznie osoby posiadające ważne legitymacje wystawione przez serwisy główne (producentów). Sklep, w którym przedsiębiorca zakupi takie urządzenie, powinien być również serwisem kas – tylko wtedy nabywca ma pewność, iż wybrana kasa lub drukarka fiskalna posiada ważną homologację, a sprzedawca jest uprawniony do dokonania fiskalizacji, a w późniejszym czasie przeglądów technicznych, odczytu pamięci i interwencji w razie awarii.

Posiadanie uprawnień to jedno, a zapewnienie usług na najwyższym poziomie to drugie. Jaki powinien być dobry sklep i serwis kas fiskalnych w Pruszkowie? Przede wszystkim powinien znać potrzeby firm z różnych branż i mieć doświadczenie w dostosowywaniu urządzeń do potrzeb konkretnych działalności. Profesjonalny serwis zapewnia bezpłatne szkolenie z obsługi wybranej kasy lub drukarki fiskalnej, dostarcza wydruki formularzy składanych w urzędzie skarbowym i zna aktualne przepisy, dotyczące m.in. prawa do ulgi do 700 zł na każda zgłoszoną kasę. Warto też zwrócić uwagę na jakość kontaktu ze sprzedawcą – szybkość odpowiadania na wiadomości e-mail, odbieranie telefonów itd.

Podatnik poszukujący kasy fiskalnej w Pruszkowie być może poszukuje też innych sprzętów czy rozwiązań dla firmy, np. w zakresie oprogramowania, urządzeń sklepowych, umowy na terminal płatniczy czy usług księgowych. Idealnym sprzedawcą będzie ten, który zapewnia wszystkie te usługi i może zaoferować sprzedaż takich produktów. Współpraca z jednym dostawcą w zakresie wyposażenia firmy to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Co więcej, serwisant kas będzie dobrze znał potrzeby danego podatnika, a to pozwoli mu dopasować rozwiązania optymalne dla jego działalności.