ARGOX AS8000

Z

Technologia diodowa

Technologia „plug and play” gwarancją wytrzymałości i gotowości do pracy

Z

Precyzyjność od pierwszego uruchomienia

Prostota konstrukcji i niezawodność odczytu kodów kreskowych to komfort użytkowania

Z

Trzy interfejsy do wyboru

Dobierz odpowiedni interfejs: RS232, PS/2 lub USB

Z

Atrakcyjna cena i wygląd

Zgrabny kształt, lekkość, poręczność w bardzo niskiej cenie

W swoim przedsiębiorstwie posiadasz asortyment oznaczony kodami kreskowymi? Zastanawiasz się, jaki czytnik kodów zakupić, aby proces sprzedaży był szybszy i precyzyjny?

Godnym polecenia jest skaner diodowy ARGOX AS8000.

Czytniki kodów kreskowych są ważnym elementem wyposażenia sklepów, punktów przemysłowych, hurtowni, magazynów, a nawet bibliotek. Skaner ręczny firmy ARGOX świetnie sprawdzi się również w biurze podczas archiwizacji dokumentacji oraz na stacjach benzynowych.

ARGOX AS8000 to bardzo popularny i tani  diodowy skaner kodów kreskowych wspomagający sprzedaż detaliczną i hurtową. Jego zadaniem jest oczytanie, zdekodowanie oraz przesłanie zdobytych danych do komputera z systemem sprzedaży, lub kasy fiskalnej podczas obsługi bezpośredniej.

Model AS8000 charakteryzuje się szybkim i dokładnym pobieraniem danych. Oferuje 100 skanów na sekundę z odległości odczytu do 15 cm. Dobrze sobie radzi także z odczytem kodów o słabej jakości.

Zastosowana technologia CCD, czyli matryca diodowa LED oświetla skanowany obszar, a skan kodu następuje po naciśnięciu przycisku wyzwalającego jego pracę. O odczycie danych użytkownika informuje sygnalizacja dźwiękowa i świetlna w postaci zielonej diody LED.

Dodatkowym atutem czytnika kodów kreskowych AS8000 jest brak części ruchomych wewnątrz głowicy skanującej – dzięki temu jest bardziej wytrzymały mechanicznie. Przetestowano jego wytrzymałość na wielokrotny upadek z wysokości 1.5m.

Ręczny skaner ARGOX AS8000 obsługuje najbardziej popularne jednowymiarowe kody kreskowe. Oznacza to, że czytnik generuje jedną linię światła. Wykorzystując go w swoim przedsiębiorstwie znacząco wyeliminujesz możliwość pomyłki,  jednocześnie podnosząc jakość obsługi klienta poprzez krótszy czas reakcji.

Skaner kodów kreskowych AS8000  bez problemu współpracuje z innymi urządzeniami. Według własnych potrzeb decydujesz, jaki interfejs komunikacyjny będzie spełniał Twoje wymagania. Do wyboru masz połączenie klawiaturowe – równolegle z klawiaturą PC, połączenie przez RS232 – do portu szeregowego RS232, oraz popularne połączenie przez USB – do portu USB.

Urządzenie ARGOX AS8000 to także solidnie wykonana, lekka konstrukcja sprawiająca, że skaner doskonale leży w dłoni.

 

Uzupełnij system sprzedaży w swojej firmie i podnieś komfort pracy – wybierz diodowy czytnik kodów kreskowych ARGOX AS8000!