DIGI DS-782

Z

ZASILANIE SIECIOWE I AKUMULATOROWE

Pracuj na opcjonalnym akumulatorze do 300 godzin bez funkcji podświetlenia lub do 15 godzin z podświetleniem wyświetlacza

Z

14 KLAWISZY SZYBKIEGO DOSTĘPU

Przypisz wartości cen jednostkowych do wybranych klawiszy i unikaj pomyłek

Z

WSPÓŁPRACA Z URZADZENIAMI FISKALNYMI

Wykorzystaj port RS232 i podłącz wagę do swojej kasy lub drukarki fiskalnej

Z

ESTETYKA I FUNKCJONALNOŚĆ

Czarna lub biała obudowa i kontrastujący krystaliczny wyświetlacz przyciągają uwagę klientów

Otwierasz sklep spożywczy lub inny punkt handlowy? W sprzedaży masz asortyment, który trzeba zważyć?

Musisz zatem dokonać zakupu wagi.

Wybierz wagę kalkulacyjną DIGI DS-782 przeznaczoną do małych i średnich placówek handlowych, takich jak sklepy spożywcze, sklepy mięsne, stoiska z nabiałem czy warzywniaki. Urządzenie wykorzystuje opcjonalne zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na targowisku i w każdym innym miejscu z ograniczoną możliwością podłączenia do źródła zasilania. Waga posiada wskaźnik poziomu wyczerpania akumulatora, więc będziesz mieć kontrolę nad czasem jej pracy.

Praktyczną funkcję pozwalającą na oszczędność energii stanowi automatyczne wyłączenie urządzenia. Opcję tę aktywujemy lub wyłączamy poprzez wpisanie bardzo prostej sekwencji znaków na klawiaturze.

Dodatkowo waga DS-782 może współpracować z kasami fiskalnymi , komunikując się z nimi za pomocą portu RS232. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które gwarantuje dużą wygodę i komfort pracy.

Waga DIGI DS-782 wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Urządzenie łączy w sobie wysokie parametry techniczne, łatwość obsługi, ergonomię oraz niezawodność.

Szalka tej funkcjonalnej wagi została wykonana ze stali nierdzewnej, więc jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. Całość charakteryzuje się dużą wytrzymałością, prostą konserwacją i łatwością do utrzymania w czystości.

DIGI DS-782 jest wagą dwuzakresową, z zakresem ważenia 6 / 15kg.

Na uwagę zasługuje też duży, czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD – osobny dla operatora i klienta.

Kolejną z wielu zalet wagi DIGI DS-782 jest wodoszczelna klawiatura z funkcjonalnymi klawiszami szybkiego dostępu. Do wykorzystania masz czternaście takich klawiszy, do których możesz przypisać zaprogramowane ceny jednostkowe. Jest to bardzo przydatna opcja, dzięki której unikniesz pomyłki podczas obsługi klienta. W całej swojej bazie waga posiada możliwość zapamiętania cen aż 99 artykułów.

Model wagi DIGI DS-782 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Wybierz kolorystykę i postaw na nowoczesny i estetyczny wygląd w swojej placówce handlowej!

Waga kalkulacyjna DIGI DS-782 dostępna jest także w wersji z wysięgnikiem.

Dzięki swojej dużej funkcjonalności waga kalkulacyjna DIGI DS-782 daje możliwość wszechstronnego zastosowania.