Elzab Mera TE FV

Z

Kolorowy wyświetlacz TFT 4,3'

Informuj klienta o transakcji! Wykorzystaj regulowany, kolorowy wyświetlacz

Z

Mechanizm drukujący z obcinaczem

Wytrzymały mechanizm drukujący i automatyczny obcinacz papieru – to standard do dyspozycji operatora

Z

Doskonała w każdych warunkach

Niewielka o wielkiej mocy. Znakomita i funkcjonalna nawet w supermarkecie

Z

Krok w przyszłość - gotowa na euro

Drukarka oferuje możliwość wielokrotnej zmiany waluty rozliczeniowej

Poszukujesz nowoczesnego rozwiązania do sprzedaży? Oczekujesz szybkości i wydajności urządzenia, nawet podczas intensywnej eksploatacji?

Oto urządzenie dla Ciebie – drukarka fiskalna Elzab MERA !

Model MERA zaoferuje Ci duże funkcjonalności, ale też pozwoli zbudować pozytywny wizerunek firmy. To znakomite urządzenie dedykowane dla średniego lub dużego przedsiębiorstwa handlowego, a także punktu usługowego.

Zaletą drukarki fiskalnej MERA jest bardzo wydajny mechanizm drukujący typu easy load z obcinaczem paragonów oraz długą, 80-metrową rolką papieru. Jego szybkość i niezawodność docenią punkty o dużym natężeniu ruchu, między innymi średnie i duże sklepy, minimarkety, supermarkety, stacje paliw, składy budowlane oraz hurtownie.

Zapomnij o papierowych kopiach wydruków. Urządzenie fiskalne MERA wyposażono w kartę micro SD. Pozwala ona na automatyczny zapis kopii paragonu w formie cyfrowej. Elektroniczna kopia sprawi, że w Twojej firmie zniknie potrzeba składowania kopii dokumentów potwierdzających sprzedaż. Oczywiście w każdej chwili możesz wykonać archiwizację danych na komputerze lub na innym nośniku, np. płycie CD, DVD, pendrive. Drukarka fiskalna Elzab MERA troszczy się o bezpieczeństwo Twoich interesów!

Warte podkreślenia są wysokiej jakości materiały, z których został wykonany korpus drukarki i liczne podzespoły. Ze względu na zwartość obudowy i małe wymiary jest polecana do aranżacji kompaktowych stanowisk POS.

Na uwagę zasługuje także jej wielowalutowość, czyli gotowość na zmianę waluty (np. EURO). Istnieje zatem w Elzab MERA możliwość wprowadzenia dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej będziesz rejestrować sprzedaż. Zmiany parametrów nowej waluty można dokonywać wielokrotnie, po wykonaniu raportu dobowego.

Trzeba wspomnieć, że ta kompaktowa, nowoczesna drukarka fiskalna spełnia wszystkie wymagania, jakie stawia współczesny handel detaliczny i hurtowy.

Kolejną istotną sprawą jest obszerna baza towarowa – aż 350 000 pozycji Twojego asortymentu. Listę towarów i usług skonfigurujesz w programie komputerowym do zarządzania sprzedażą.

Istotne dla komfortu użytkowania są też: funkcja drukowania faktur VAT, duży zestaw wydruków niefiskalnych oraz wydruk na paragonie kodów C128 oraz QR. Dostępny zestaw formatek niefiskalnych pozwala na wydruk np. pokwitowania, potwierdzenia, biletu, bonu upominkowego czy kuponu rabatowego. Na stacji benzynowej użytkownik wydrukuje np. raport tankowania, bilet do myjni, raport stanu zbiornika czy raport dostawy paliw.

Małogabarytowa drukarka fiskalna ELZAB Mera została wyposażona w innowacyjny kolorowy wyświetlacz TFT klienta o regulowanym położeniu. Ekran o rozdzielczości 480 x 272 pikseli daje możliwość ustawienia 256 kolorów tła i czcionki. Możesz także zdecydować, co będzie prezentował kolorowy wygaszacz. Może zdecydujesz się na umieszczenie hasła promocyjnego, swojego logo, reklamy Twojej firmy lub podziękowania?

Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne w drukarce fiskalnej Elzab MERA umożliwiły wyprowadzenie złącz komunikacyjnych w podstawie, od dołu urządzenia. Zapewnia to estetykę instalacji i pewność połączeń w Twojej firmie. Złącza USB oraz RS232 umożliwiają współpracę z każdym komputerem. Ponadto do drukarki za pomocą złącza RJ12 można podłączyć szufladę na pieniądze. Wymiar jej optymalnie dopasujesz do posiadanego miejsca w punkcie sprzedaży.

Dla zapracowanych użytkowników cenną funkcją okaże się sygnalizacja o  zbliżającym się terminie przeglądu okresowego, a także o zaległym raporcie dobowym i raporcie miesięcznym za poprzedni miesiąc.

Z drukarką Elzab MERA kompaktowość urządzeń fiskalnych nabiera nowego znaczenia.

Elzab MERA jest także dostępna jako model MERA Plus TE FV, z rozszerzoną bazą towarową do 500 000 pozycji oraz portem komunikacyjnym Ethernet.

 

Podejmij słuszną decyzję! Zainwestuj w nowoczesną drukarkę, która spełni oczekiwania Twojej firmy – wybierz Elzab MERA!