Elzab Mini E

Z

Wytrzymałość i niezawodność

Wzmocniona obudowa i solidny mechanizm zapewniają bezawaryjną pracę przez bardzo długi czas

Z

Mocny akumulator

Pracuj nawet 10 godzin bez konieczności ładowania kasy fiskalnej

Z

Numer NIP nabywcy na paragonie

Zdobądź klientów biznesowych dzięki wykorzystaniu paragonu jako faktury uproszczonej

Z

Elektroniczna kopia paragonu

Oszczędzaj papier i miejsce w biurze – kopie paragonu zapisują się w postaci cyfrowej na karcie microSD

Poszukujesz niewielkiej, praktycznej kasy fiskalnej do punktu usługowego lub małego sklepu? Cenisz sobie bezawaryjność sprzętu? Spójrz na tę prostą, a zarazem wyjątkowo funkcjonalną kasę fiskalną – to Elzab Mini E, urządzenie cenione przez przedsiębiorców za wytrzymałość i niezawodność. Świetnie sprawdza się w kancelariach adwokackich, szkołach jazdy, warsztatach samochodowych czy salonach piękności. Wersja jasnoszara z pewnością przypadnie do gustu lekarzom, stomatologom i lubiącym ten kolor bizneswoman. Mini E posiada też wszystkie funkcjonalności niezbędne do efektywnej pracy w punkcie handlowym.

Solidny mechanizm i odporna obudowa zapewniają długie użytkowanie bez konieczności wzywania serwisu do awarii. Kasie fiskalnej Elzab Mini E niestraszne też przerwy w dostawie energii elektrycznej – wszystko dzięki wytrzymałemu akumulatorowi, który pracuje nawet 10 godzin bez ładowania! To bardzo ważna zaleta także w przypadku pracy np. na ulicznych straganach lub w innym miejscu, gdzie bywa trudno o źródło prądu.

Drukuj numer NIP nabywcy na paragonie i zdobywaj zaufanie klientów biznesowych – Mini E uzyskała homologację już po wprowadzeniu obowiązku umieszczania NIP-u nabywcy na jego żądanie, drukuje go więc w części fiskalnej paragonu.

Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu. Wymieniaj papier błyskawicznie dzięki mechanizmowi szybkiej wymiany papieru easy load. Podłącz do kasy wszystkie urządzenia peryferyjne – czytnik kodów kreskowych, terminal płatniczy, wagę sklepową itp. – i stwórz kompleksowo wyposażone stanowisko kasjerskie. Wszystko to w niewielkich gabarytach i za niewielką cenę!

 

Oszczędzaj, ciesz się intuicyjną pracą, zyskuj! Wybierz już dziś praktyczną i funkcjonalną kasę fiskalną Elzab Mini E!

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.