Honeywell ScanPal 5100

Z

Uniwersalność i funkcjonalność

Możliwa konfiguracja według indywidualnych potrzeb

Z

Przejrzysty wyświetlacz 2,4'' QVGA

Czytelny w każdych warunkach oświetleniowych

Z

Wysoka norma szczelności IP54

Odporność i ochrona podzespołów to gwarancja wieloletniej, niezawodnej pracy

Z

Standardowa klawiatura

28 wygodnych, tradycyjnych klawiszy usprawnia pracę operatora

W Twoim przedsiębiorstwie priorytetem jest szybka mobilna praca?

Idealnym rozwiązaniem będzie zakup kolektora danych Honeywell ScanPal 5100, który został wyposażony w czytnik kodów kreskowych. To przydatne i funkcjonalne urządzenie przeznaczone jest do kompleksowego zbierania danych. Można go porównać do telefonu komórkowego, tylko w wersji przemysłowej.

Terminal ScanPal 5100 to urządzenie dedykowane przede wszystkim punktom sprzedaży detalicznej. Jego wszechstronność będzie doceniona np. przy inwentaryzacji, weryfikacji cen podczas obsługi klientów, a także podczas tworzenia raportów na potrzeby zamówień.

Wszelkie zalety kolektora Honeywell ScanPal 5100 docenią jego użytkownicy. Urządzenie zdecydowanie podniesie wydajność i dokładność wykonywanej pracy, a czynności które zostaną zautomatyzowane pozwolą oszczędzić ogromną ilość czasu.

Atutem urządzenia jest świetny, sprawdzony system operacyjny Windows CE 5.0, oraz wydajny procesor PXA300 624MHz. Do tego zainstalowano dużą pamięć operacyjną – 64 MB RAM i 128 MB FLASH. Wszystko to zagwarantuje komfort, płynność i efektywność wykonywanej pracy.

Dużą zaletą profesjonalnego modelu Honeywell ScanPal 5100 jest czytelny ekran 2,4 ” QVGA. Numeryczna klawiatura posiada 28 klawiszy oraz praktyczne klawisze funkcyjne,  które pozwalają na kontrolę przebiegu pracy w czasie rzeczywistym. Warto zaznaczyć, że ScanPal 5100 nie oferuje w standardzie dotykowego wyświetlacza. Więc jeśli cenisz tradycyjne rozwiązania i pracę ze standardową klawiaturą, ten model kolektora przypadnie Ci do gustu.

Zastosowane podczas produkcji specjalne, wysokiej klasy materiały pozwoliły osiągnąć niska wagę kolektora. Honeywell ScanPal 5100  waży zaledwie 230 gramów! Dzięki temu terminal jest poręczny i lekki, a pracownik w Twojej firmie podczas długiej pracy nie odczuje zmęczenia.

Zgodnie z certyfikatem szczelności IP54,  ergonomiczna obudowa zapewnia ochronę przez wstrząsami, przedostawaniem się pyłów i kurzu oraz wilgoci do wewnętrznych komponentów. Dodatkowo jest odporny na wielokrotne upadki z wysokości 1,2 metra. Terminal działa bezproblemowo także w wysokich i niskich temperaturach (od -10 do + 50°C). Śmiało można stwierdzić, że Honeywell ScanPal 5100 jest urządzeniem praktycznie bezawaryjnym.

Terminal mobilny Honeywell ScanPal 5100 oferowany jest w dwóch wersjach: jako skaner laserowy umożliwiający odczyt tradycyjnych kodów 1D oraz jako skaner imager Adaptus Imaging pozwalający na skanowanie kodów 1D oraz tych w technologii 2D.

Model ScanPal 5100  posiada porty USB i RS2323, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego typu aplikacji niewykorzystujących komunikacji bezprzewodowej. Dodatkowo może zostać wyposażony w stację komunikacyjno–ładującą. Posiada dwie opcje baterii: standardowy akumulator 2000mAh lub o rozszerzonej pojemności 3300mAh.

Kolektor danych Honeywell ScanPal 5100 charakteryzuje się intuicyjną, prostą i szybką obsługą.

 

Spełnij swoje wymagania, wybierz kolektor danych Honeywell ScanPal 5100  i użyj jego wszechstronności!