Honeywell Vuquest 3310G

Z

Technologia Adaptus Imaging Technology 6.0

Odczyt kodów 1D, PDF, 2D (opcjonalnie czcionki OCR), oraz słabej jakości

Z

Wysokie parametry techniczne

Elegancka, kompaktowa i wytrzymała obudowa o wysokiej szczelności (IP 53)

Z

Multi-interfejs

Możliwość wymiennego użycia interfejsów: USB, RS232 lub KBW/PS2

Z

Małe gabaryty

Jeden z najmniejszych czytników prezentacyjnych, jego wymiary to zaledwie 74 mm x 50 mm x 26 mm

Pragniesz wyposażyć swój lokal w niewielki, stacjonarny skaner kodów kreskowych? Oczekujesz jednoznacznego i poprawnego odczytu kodów?

Zwróć uwagę na wielofunkcyjny, nowoczesny czytnik Honeywell  Vuquest 3310G.

Główną zaletą tego skanera są jego kompaktowe rozmiary wynoszące tylko 74 mm x 50 mm x 26 mm. Wyobraź sobie połączone ze sobą dwa pudełka zapałek – to właśnie obrazuje wielkość czytnika Vuquest 3310G. W parze z małymi gabarytami idzie niska waga. Urządzenie waży zaledwie 75 g!

Honeywell Vuquest 3310G to urządzenie dedykowane sprzedaży detalicznej, pracy w magazynie lub montażu w bramkach wejściowych. W trybie czuwania doskonale sprawdzi się w strefie odczytu, np. w bramie magazynu podczas inwentaryzacji przyjmowanego i wydawanego asortymentu.

Budowa urządzenia pozwala na jego wieloraką adaptację. W zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji, możliwe jest umiejscowienie skanera zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Wieloliniowa wiązka lasera znakomicie odczytuje kody prezentowane w różnych płaszczyznach.

Vuquest 3310G  to kompaktowy skaner typu imager. Zastosowana technologia Adaptus Imaging Technology 6.0 sprawia, że jest idealny do odczytu kodów jednowymiarowych 1D, dwuwymiarowych 2D, GS1DataBar, PDF, (opcjonalnie czcionki OCR). Znakomity podczas skanu kodów o dużej gęstości, kodów uszkodzonych, naderwanych, słabo widocznych. Bez problemu rozpoznaje obiekty także z powierzchni odblaskowych, np. monitorów LCD oraz ekranów urządzeń mobilnych, na przykład telefonów czy tabletów.

Duża prędkość i agresywność odczytu gwarantuje prawidłowe rozpoznanie kodu nawet z niewielkiej odległości (od 39mm do 435mm), zdekodowanie i przesłanie do systemu komputera danych zaszyfrowanych w kodzie kreskowym.

O prawidłowości pracy odczytu świadczy sygnalizacja świetlna i dźwiękowa urządzenia.

Dodatkową zaletę czytnika kodów kreskowych Honeywell  Vuquest 3310G stanowi wysoka klasa szczelności – norma IP53. Urządzenie jest odporne na czynniki zewnętrzne np. kurz, wstrząsy, a nawet upadek z wysokości 1,5 m.

Model Vuquest 3310G  oferuje zastosowanie zamiennie trzech popularnych złącz komunikacyjnych: USB, RS232 lub KBW/ PS2. Dzięki możliwości szybkiej ich wymiany, skaner jest bardzo łatwy w konfiguracji niezależnie od miejsca instalacji. Dodatkowo intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla użytkownika.

Za sprawą wszystkich tych funkcji czytnik Vuquest 3310G znajduje szerokie zastosowanie, cenione jest za wygodę i łatwość użytkowania.

Elegancki design skanera sprawi, że będzie się idealnie prezentował w Twoim przedsiębiorstwie zapewniając wyjątkową wydajność skanowania.

 

Czytnik HONEYWELL VUQUEST 3310G to Twój partner w biznesie!