Novitus Bono E

Z

Kompaktowe gabaryty

Drukarka z powodzeniem zmieści się nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim – to idealny wybór do sklepów, marketów i punktów usługowych

Z

Ogromna baza PLU

W pamięci kasy zaprogramujesz aż 250 tys. 40-znakowych nazw towarów i usług

Z

Szybki mechanizm drukujący

Błyskawiczny wydruk paragonów – 14 linii/sek. i szybka wymiana papieru dzięki systemowi clamshell

Z

Najwyższej jakości wyświetlacze

Dwa czytelne wyświetlacze graficzne LCD – wyświetlacz klienta dodatkowo podnoszony i obrotowy

Spójrz tylko na to funkcjonalne urządzenie o wyjątkowo atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądzie. Spójrz na duży, czytelny wyświetlacz i niezwykłą estetykę wykonania. To drukarka fiskalna Novitus Bono E stworzona z myślą o pracy w różnego rodzaju punktach handlowych i usługowych. Idealnie sprawdza się w sklepach ogólnospożywczych, wielobranżowych, cukierniach, piekarniach, a także lokalach gastronomicznych, przychodniach itp.

Dzięki kompaktowym gabarytom Novitus Bono E zmieści się nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim. Zapewnij swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie dzięki szybkiemu mechanizmowi drukującemu. Wymieniaj papier błyskawicznie dzięki specjalistycznemu systemowi clamshell. Zdobądź zaufanie klientów dzięki precyzyjnym, aż 40-znakowym nazwom towarów i usług. Baza towarowa pomieści 250 tys. nazw! Na jednym paragonie może znaleźć się aż 255 pozycji. Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu!

Drukarka fiskalna Novitus Bono E współpracuje z oprogramowaniem do zarządzania sprzedażą – dzięki dużym możliwościom komunikacyjnym urządzenia stworzysz nowoczesny i funkcjonalny system sprzedaży. Stwórz kompleksowo wyposażone stanowisko kasjerskie: z terminalem płatniczym, czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną i innymi urządzeniami. Ciesz się sprawną pracą kasjera i rosnącym zyskiem!

 

Szybkość, funkcjonalność i wysokie parametry techniczne w małych gabarytach – wybierz już dziś drukarkę fiskalną Novitus Bono E!