Novitus Delio Prime

Z

Wytrzymałość i niezawodność

Przeznaczona do intensywnej eksploatacji drukarka doskonale sprawdzi się w największych punktach handlowych i usługowych

Z

Nowoczesne wzornictwo

Atrakcyjny design przyciąga wzrok i wzmacnia renomę firmy

Z

Duże możliwości komunikacyjne

Kasa została wyposażona w 3 porty RS232 oraz dwukanałowy host USB

Z

Ogromna baza PLU

W pamięci drukarki zaprogramujesz aż 150 tys. 40-znakowych nazw towarów i usług

Poszukujesz nowoczesnego urządzenia fiskalnego o wysokich parametrach technicznych, do współpracy z oprogramowaniem sprzedażowym? Oto drukarka fiskalna dla Ciebie – Novitus Delio Prime stworzona z myślą o największych placówkach handlowych i usługowych, nastawiona na wyjątkowo intensywną eksploatację, funkcjonalna i niezawodna, a przy tym wyjątkowo atrakcyjna wizualnie.

W bazie nazw towarów i usług zaprogramujesz aż 150 tys. pozycji – to wystarczająco nawet dla dużych sklepów i lokali usługowych. Każda nazwa może mieć do 40 znaków. Dwustacyjny termiczny mechanizm drukujący CITIZEN LT483 zapewnia błyskawiczny wydruk paragonu i odporność na duże obciążenie. Drukuj nie tylko paragony, ale też faktury, kody kreskowe oraz szeroką gamę wydruków niefiskalnych.

Oszczędzaj z drukarką Novitus Delio Prime dzięki modułowi elektronicznej kopii paragonu. Zapewnij kasjerom komfort pracy, a klientom komfort zakupów dzięki dużemu, czytelnemu wyświetlaczowi LCD. Stwórz funkcjonalne i kompleksowo wyposażone stanowisko kasjerskie dzięki dużym możliwościom komunikacyjnym tej nowoczesnej drukarki fiskalnej: urządzenie posiada 3 porty RS232 oraz dwukanałowy port USB.

Drukarka fiskalna Delio Prime została wyróżniona w XIX edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA!

 

Wybierz drukarkę fiskalną, która uwielbia intensywną eksploatację i zapewni Ci niezawodność – wybierz już dziś Novitus Delio Prime!