Novitus Mała Plus E

Z

Małe gabaryty i niska waga

Kasa doskonale sprawdza się we wszelkiego typu lokalach usługowych, małych sklepach i hurtowniach

Z

Numer NIP nabywcy na paragonie

Na żądanie klienta paragon fiskalny może stać się fakturą uproszczoną – zyskasz dzięki temu klientów biznesowych

Spójrz tylko na to niewielkie urządzenie o nowoczesnym designie. To Novitus Mała Plus E – kasa fiskalna stworzona z myślą o niewielkich sklepach i wszelkiego typu punktach usługowych: myjniach, szkołach jazdy, kancelariach adwokackich, salonach kosmetycznych czy warsztatach samochodowych. W niewielkich gabarytach mieszczą się wszystkie funkcje praktycznego i niezawodnego urządzenia fiskalnego.

Pracuj szybko i sprawnie dzięki wygodnej klawiaturze oraz intuicyjnym menu. Oszczędzaj czas, pieniądze i miejsce dzięki elektronicznej kopii paragonu. Wymieniaj papier w kilka sekund dzięki praktycznemu mechanizmowi „wrzuć i pracuj”. Podłącz do kasy fiskalnej czytnik kodów kreskowych i podnieść na wyższy poziom jakość i szybkość obsługi klienta. Dwa porty RS232 pozwalają na współpracę kasy także z innymi urządzeniami, np. terminalem płatniczym czy wagą elektroniczną.

W pamięci kasy fiskalnej Mała Plus E zaprogramujesz aż 3 tys. nazw towarów i usług – taka baza okazuje się zupełnie wystarczająca dla małych punktów handlowych i praktycznie dla każdego lokalu usługowego. Każda taka nazwa może mieć 40 znaków długości – to pozwoli na zaprogramowanie dokładnych, szczegółowych nazw, dzięki którym Twoi klienci będą mieli pewność, co i za ile kupili – to wzmacnia renomę firmy i zaufanie do sprzedawcy!

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E to proste urządzenie w atrakcyjnej cenie, dzięki któremu jakość obsługi klienta w Twoim sklepie czy lokalu usługowym wejdzie na najwyższy poziom!

 

Pracuj wygodnie i zyskuj dzięki nowoczesność – wybierz kasę fiskalną Novitus Mała Plus E w atrakcyjnej cenie!

Z

Praca w systemie sprzedaży

Kasa może pracować jako pojedyncze urządzenie lub w połączeniu z komputerem – jako niewielki system

Z

Elektroniczna kopia paragonu

Zamiast na dodatkowej rolce papieru, kopie paragonów zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD