Novitus Nano E

Z

Niewielkie gabaryty i niska waga

Mała i lekka kasa świetnie sprawdza się w pracy mobilnej – z powodzeniem zmieści się w teczce lub w torbie
Z

Elegancki design

Pierwotnie urządzenie dedykowane było przede wszystkim lekarzom i prawnikom
1906PLNbrutto
Spójrz tylko na to nowoczesne urządzenie o eleganckim wyglądzie – to Novitus Nano E, jedna z najpopularniejszych kas fiskalnych na polskim rynku. Dedykowana pracy mobilnej i stacjonarnej w małych sklepach i punktach usługowych, łączy funkcjonalność z wysokimi parametrami technicznymi i prostotą obsługi. Chętnie wybierana przez lekarzy i prawników, ta niewielka i lekka kasa z powodzeniem zmieści się w torbie lub teczce. Urządzenie dostępne jest także w wersji „L” dedykowanej ośrodkom szkolenia kierowców.

Dzięki wydajnemu akumulatorowi kasa fiskalna Novitus Nano E wydrukuje aż 2500 paragonów bez konieczności podłączania do źródła zasilania – to zupełnie wystarczy na całodzienną pracę w terenie! Opcja obliczania należności według cennika czasowego czyni tę kasę idealną dla przedsiębiorców prowadzących parkingi czy wypożyczalnie. Nano E umożliwia też obliczenie sprzedaży według cennika trasy, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako kasa w autobusie.

Ergonomiczny kształt, intuicyjne menu, dwa czytelne wyświetlacze, szybki mechanizm drukujący  – wszystkie te cechy sprawiają, że praca z kasą fiskalną Nano E jest wręcz przyjemnością! Producent wyposażył urządzenie także w elektroniczną kopię paragonu oraz system szybkiej wymiany papieru „clamshell”. To tylko niektóre zalety tej wyjątkowo praktycznej i wygodnej w obsłudze kasy fiskalnej!

 

Wybierz elegancję i nowoczesność – wybierz kasę fiskalną do pracy mobilnej i stacjonarnej Novitus Nano E!

Z

Mocny akumulator

Wydruk nawet 2,5 tys. paragonów bez konieczności ładowania urządzenia
Z

Elektroniczna kopia paragonu

Oszczędność i wygoda – kopie dokumentów fiskalnych zapisują się cyfrowo na karcie SD