Posnet Temo HS Bileterka

Z

Dedykowana branży transportowej

Wyposażona w funkcje podnoszące jakość obsługi pasażerów busów i autobusów – błyskawiczne drukowanie biletów, z opisem lub bez

Z

Obsługa za pomocą urządzenia mobilnego

Bezprzewodowa komunikacja drukarki fiskalnej z urządzeniem typu tablet, smartfon z zainstalowaną aplikacją sprzedażową

Z

Wydruk biletów jednorazowych i okresowych

Pasażer kupi u kierowcy zarówno bilet jednorazowy, jak i miesięczny, kwartalny itp. – aplikację sprzedażową można rozwijać

Z

Wytrzymały akumulator

Wydruk aż 80 tys. wierszy paragonu bez ładowania urządzenia – bezpieczeństwo pracy bez kabli

Poszukujesz drukarki fiskalnej do sprzedaży biletów w autobusach, na dworcach i stacjach? Zależy Ci na urządzeniu nowoczesnym, które podniesie renomę Twojej firmy? Wyobraź sobie maleńką drukarkę fiskalną obsługiwaną za pośrednictwem praktycznego oprogramowania do sprzedaży biletów zainstalowanego na urządzeniu mobilnym. Kierowca autobusu ma np. smartfon lub tablet, który łączy się bezprzewodowo z drukarką fiskalną. To Posnet Temo HS Bileterka – niezwykła nowość dedykowana branży transportowej.

Zrób kolejny krok – wyobraź sobie Bileterkę, która drukuje nie tylko bilety jednorazowe, ale też miesięczne i okresowe. To ogromna oszczędność! Pasażerowie już nie muszą stać w kolejkach do stacjonarnych punktów sprzedaży – bilet kupią u kierowcy! Aplikację sprzedażową można w dowolny sposób rozwijać, co daje bardzo dużą dowolność w określaniu rodzaju sprzedawanych biletów.

Zamień ciężkie, stacjonarne kasy fiskalne na maleńkie Temo HS Bileterki – to najmniejsze i najlżejsze tego typu urządzenia na polskim rynku! Wydajny akumulator pozwala na wydruk ponad 80 tys. wierszy paragonu bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania! To zupełnie wystarczy na cały dzień pracy kierowcy. Wyposażona w moduł Bluetooth w wersji 2.1 lub 4.0, Temo HS Bileterka współpracuje z tabletem lub smartfonem bez kabli – to nie tylko wygoda, ale też bezpieczeństwo!

Drukarka fiskalna Temo HS Bileterka współpracuje z dowolnym programem do sprzedaży biletów. Producent – firma Posnet – rekomenduje jednak użycie funkcjonalnej i niezwykle praktycznej aplikacji e-Bileterka. Urządzenie swobodnie komunikuje się z urządzeniami Apple, co z pewnością ucieszy zwolenników tej marki.

 

Wybierz wygodę, funkcjonalność i nowoczesność – wybierz drukarkę fiskalną Posnet Temo HS Bileterkę, która wzmocni renomę Twojej firmy!

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.

Zwiększona wytrzymałość

Ta kasa nie boi się zapylenia, zachlapania i jest odporna mechanicznie.