Posnet Temo HS EJ Biała

Z

Elegancka biała obudowa

Drukarka w białym kolorze przypadnie do gustu lekarzom, kosmetyczkom, fryzjerkom oraz każdemu, kto lubi biel

Z

Najmniejsza i najlżejsza na rynku

Waży zaledwie 315 g i z powodzeniem zmieści się w kieszeni lub w damskiej torebce

Z

NIP nabywcy na paragonie

Na żądanie klienta wydrukujesz numer NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu – zgodnie z wymogami ustawodawcy

Z

Wydajny akumulator

Drukuj nawet 50 tys. wierszy paragonu bez ładowania drukarki – to rozwiązanie idealne do pracy mobilnej

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku zyskała nowy, atrakcyjny wygląd – Posnet Temo HS EJ w kolorze białym z pewnością zainteresuje lekarzy i businesswoman preferujące urządzenia właśnie w tym kolorze. Niezwykle wydajna, funkcjonalna, a zarazem praktyczna drukarka Temo HS EJ Biała została przeznaczona do pracy wraz z programem sprzedażowym. Dzięki swym małym gabarytom i niskiej wadze świetnie sprawdza się w pracy mobilnej.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ Biała w gabinecie lekarskim okaże się nie tylko wyjątkowo wydajna, ale też wygodna. W razie potrzeby urządzenie z łatwością zmieści  się w lekarskiej torbie, a nawet w kieszeni. Temo HS EJ Biała to drukarka idealna do pracy w punktach usługowych – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, lokalach gastronomicznych, kancelariach adwokackich itp. Elegancki biały kolor znakomicie wkomponuje się w stylowy wystrój salonu czy biura.

Zwróć uwagę na wyjątkowo pojemną bazę nazw towarów i usług drukarki fiskalnej Temo HS EJ – aż 100 tys. PLU! To zupełnie wystarczająca baza nawet dla sklepu czy punktu usługowego z szeroką ofertą. Wydajny akumulator pozwala na wydruk 50 tys. wierszy paragonu bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania, czyli nawet na cały dzień intensywnej pracy.

Elektroniczna kopia paragonu, komunikacja z komputerem przez USB lub Bluetooth (opcja), wrzutowy system wymiany papieru, czytelny wyświetlacz, możliwość drukowania faktur oraz szeroki wybór formatek do obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych – to tylko niektóre z wielu zalet nowoczesnej drukarki fiskalnej Posnet Temo HS EJ Białej. O więcej zapytaj naszego serwisanta!

 

Wybierz najwyższą jakość w eleganckiej bieli – wybierz już dziś drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ Białą!