Storyous

Z

W parze z mobilnym kelnerem

Przyśpiesz obsługę i wysyłaj zamówienia bezpośrednio do kuchni będąc jeszcze przy stoliku klienta dzięki przenośnemu tabletowi z aplikacją Storyous POS

Z

Współpraca z urządzeniami dodatkowymi

Aplikacja współpracuje z drukarką fiskalną, drukarką kuchenną zamówień, tabletem, terminalem płatniczym i skanerem kodów kreskowych

Z

Kontrola online

Dostęp online do statystyk, raportów sprzedaży, raportów efektywności pracowników i zdalny wgląd w stany magazynowe

Z

Elastyczne taryfy

Wybierz taryfę odpowiednią do swoich potrzeb, dopasuj zakres funkcji i  obsługiwanych modułów

Do swojej restauracji, baru czy kawiarni poszukujesz niezawodnej kasy fiskalnej oraz łatwego oprogramowania do zarządzania gastronomią?  Zależy Ci na mobilności, funkcjonalności oraz możliwej współpracy z innymi urządzeniami peryferyjnymi?

Zwróć uwagę na nowość w ofercie systemów POS. Aplikacja Storyous skierowana do branży gastronomicznej dostępna jest np. wraz z kasą fiskalną marki Novitus Next z systemem Android. Storyous współpracuje także z innymi modelami drukarek fiskalnych – Novitus, Posnet.

Model Next to innowacyjne, funkcjonalne połączenie drukarki z zainstalowanym oprogramowaniem do gastronomi POS Storyous, które ułatwi pracę w Twoim lokalu, pozwoli zadbać o klientów i rozwinąć biznes.

System POS Storyous to łatwa, intuicyjna i wielozadaniowa aplikacja gastronomiczna. Atutem tego programu jest szybkie tempo przyjmowania i realizacji zamówień. Dodatkowo rachunki mogą być dzielone lub łączone. Co więcej, wybrane pozycje można przenosić między zamówieniami. W celu późniejszej identyfikacji rachunku w systemie, kelner może nadać do konkretnego zamówienia własną opisową nazwę. Każda edycja lub usuwanie rachunku zostają odnotowane w systemie. Jako właściciel masz do nich dostęp, widzisz kto, kiedy i na jakie kwoty dokonał zmian. Kelner operację sprzedaży może zakończyć paragonem, fakturą, rachunkiem wstępnym, a nawet wydaniem bez zapłaty. W tym ostatnim przypadku, towar odejmowany jest ze stanu magazynowego. Forma rozliczenia za zamówienie jest dowolna – można opłacić całe zamówienie lub je podzielić, jeśli goście chcą płacić każdy za siebie. Aplikacja obsługuje płatności gotówkowe i bezgotówkowe.

Z poziomu przenośnego tabletu, czyli z opcją mobilnego kelnera, aplikacja Storyous stworzy warunki do profesjonalnej obsługi klienta bezpośrednio przy stoliku np. w ogródku lub na tarasie. Program daje czytelny podgląd wszystkich stolików oraz ilości przyjętych zamówień, a nawet informuje, które z nich zostały już częściowo rozliczone. Warto zaznaczyć, że do jednego stolika można przypisać nieograniczoną liczbę zamówień.

Elastyczny system Storyous można wzbogacić o współpracę z drukarkami zamówień (np. osobną na kuchnię, osobną na bar itd.). W takiej konfiguracji podczas składania zamówienia na drukarce kuchennej drukuje się informacja dla kucharza – jakie danie ma przygotować, a na barze – co klient zamówił do picia. Takie rozwiązanie wpływa na jakość i szybkość przyjęcia zamówienia i pozwala wyeliminować pomyłki.

 

Gdy zdecydujesz się na program Storyous, wybierzesz konkretną taryfę wraz z odpowiednim modułem. Pakiety różnią się zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi:

>> Podstawowa taryfa obsługuje tylko jedno stanowisko sprzedażowe, czyli np. tylko jedna kasa fiskalna Next lub jeden tablet. Nie daje ona możliwości podpięcia drukarki kuchennej.

>> W taryfie START PLUS kasa Next może współpracować z drukarką kuchenną. Pokrywa to pełną funkcjonalność systemu z wyłączeniem modułu magazynowego (co znaczy, że nie widzisz zysków, nie wiesz na jakiej marży prowadzisz sprzedaż).

>> Najbardziej rozbudowany jest moduł PROFI – wzbogacony o obsługę magazynu. W tej taryfie oprócz obsługi kasy fiskalnej Next i drukarki kuchennej za niewielką opłatą otrzymujesz możliwość podpięcia dodatkowego tabletu na sezon „ogródkowy”. Przy czym dodatkową opłatę do abonamentu ponosisz tylko za okres, w którym faktycznie ten tablet wykorzystujesz.

Odpowiedni wybór taryfy pozwoli na dopasowanie systemu do Twoich wymagań, i zdecydowanie podniesie komfort pracy.

Kolejnym atutem tego nowoczesnego rozwiązania gastronomicznego jest dostęp do programu Storyous z dowolnego miejsca poprzez przeglądarkę internetową z komputera czy smartfona. Dzięki tzw. „chmurze” na bieżąco możesz śledzić ruch w swoim lokalu, a nawet zobaczyć stany magazynowe.

Przydatnym rozwiązaniem w programie gastronomicznym Storyous jest także możliwość tworzenia unikatowych receptur. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz informację w marżach przy potrawach zawierających wiele składników.

Jeśli posiadasz kilka lokali, aplikacja Storyous nie ogranicza Cię – daje dostęp do wszystkich punktów. W jednym miejscu widzisz zestawienia, raporty, analizy dotyczące odrębnych lokali itp. Centralny dostęp umożliwi stworzenie m.in. menu czy receptury dla jednego lokalu – w pozostałych pojawi się automatycznie.

Wykorzystując w swoim lokalu gastronomicznym Storyous przyśpieszysz obsługę zamówień, łatwo rozliczysz pracowników, wykonasz analizy sprzedaży, zwiększysz efektywność obsługi, a co najważniejsze podniesiesz prestiż lokalu.

Aplikacja Storyous wraz z kasą fiskalną Novitus Next to inwestycja, która spełni wymagania małego i średniego lokalu gastronomicznego. Całość nie potrzebuje dużej przestrzeni, wygląda nowocześnie, estetycznie, cieszy funkcjonalnością i zachwyca ogromnymi możliwościami dostosowanymi do specyfiki Twojego punktu gastronomicznego. Niewielkim kosztem stworzysz nowoczesne stanowisko kasowe w swojej restauracji.

Wybierz aplikację Storyous, pozwól sobie na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy!