Terminal dotykowy POS 3316E

Z

Panoramiczny ekran

Rezystywny ekran 15,6″ z matrycą czułą na wszelki dotyk, nieczułą przy tym na wodę i hałas, multikonfigurowalny

Z

Wysokie parametry techniczne

Wydajny procesor Celeron J1900 Quad Core osiąga szybkość nawet 2.42GHz; dysk SSD 64GB oraz pamięć RAM DDR3L nawet do 2/4/8 GB

Z

Odporny na wodę i pył

Innowacyjna konstrukcja Fan-Free z pasywnym chłodzeniem (bez wentylatora) doskonale chronią wnętrze komputera

Z

Nowoczesny wygląd

Atrakcyjny, nowoczesny design terminala wzmocni renomę Twojej firmy w oczach klientów

Szukasz terminala dotykowego, który optymalnie wpasuje się w potrzeby Twojego sklepu lub punktu usługowego? Cenisz sobie funkcjonalność i możliwość dowolnej konfiguracji sprzętu? Oto terminal dotykowy POS 3316E – wydajne i wytrzymałe urządzenie o wysokich parametrach technicznych, które sprawdzi się praktycznie w każdej branży.

Rezystywny, 15,6” panoramiczny ekran daje możliwość multikonfiguracji, dzięki czemu praca z urządzeniem staje się wygodna i szybka. Szklany ekran jest wyjątkowo czuły na nacisk (dotyk), jednak zupełnie nieczuły na hałas i wilgoć – dzięki temu terminal POS 3316E sprawdzi się nawet w wyjątkowo trudnych warunkach eksploatacji.

Nowoczesny procesor Celeron J1900 Quad Core zapewnia niezwykłą wydajność i sprawną pracę urządzenia. Dzięki technologii „burst” komputer osiąga szybkość nawet 2.42GHz! Terminal dotykowy POS 3316E został wyposażony w szybki dysk SSD 64GB oraz pamięć RAM DDR3L nawet do 2/4/8 GB. Użytkownik otrzymuje w standardzie preinstalowany system Windows POSReady 7.

Terminal dotykowy POS 3316E optymalnie wpasuje się w potrzeby zarówno sklepu lub marketu, jak i punktu usługowego. Szczególnie ceniony w branży gastronomicznej i piekarniczej, znakomicie znosi trudne warunki eksploatacji. Innowacyjna konstrukcja Fan-Free zapewnia doskonałą ochronę przed pyłem i wilgocią, a pasywne chłodzenie (bez wentylatora) to najlepsze zabezpieczenie wnętrza komputera. Urządzenie jest przy tym energooszczędne – średnio zużywa zaledwie 20W.

Dzięki składanej podstawie terminal dotykowy POS 3316E idealnie dopasowuje się do warunków w sklepie czy punkcie usługowym. Istnieje także możliwość montażu czytnika kart magnetycznych w prawej krawędzi urządzenia. Wszystko to w eleganckiej, czarnej obudowie – tak nowoczesne i atrakcyjne urządzenie podniesie renomę Twojej firmy w oczach klientów!

Najwyższa jakość i funkcjonalność w standardzie, już dziś w Twoim punkcie sprzedażowym – wybierz terminal dotykowy POS 3316E!