Terminal dotykowy POS Elzab P11plus

Z

Doskonały do sklepów i gastronomii

Wyposażony w system pasywnego chłodzenia świetnie znosi pracę w trudnym środowisku – tam, gdzie narażony jest na pył i wilgoć

Z

Funkcjonalny ekran dotykowy

Rezystancyjny 15″ ekran dotykowy o wysokiej skali szczelności IP52 zapewnia ochronę komputera przed osadami i kroplami wody

Z

Wysokie parametry techniczne

Wydajny procesor 4-rdzeniowy i 4-wątkowy procesor Intel Celeron J1900 2,0 GHz, pamięć RAM 4GB (8GB w opcji), dysk SSD o pojemności 64 GB, duża liczba portów komunikacyjnych

Z

Atrakcyjny design

Niezwykle eleganckie połączenie czerni i bieli doda stanowisku sprzedażowemu nowoczesności i podniesie renomę firmy w oczach klientów

Cenisz sobie nie tylko najwyższe parametry techniczne, ale też atrakcyjny design urządzeń? Prowadzisz sklep, market, lokal gastronomiczny? Oto rozwiązanie, które podniesie jakość obsługi klienta w Twojej firmie i usprawni pracę kasjerów – terminal dotykowy POS Elzab P11plus – idealny do placówek handlowych i gastronomii. Pracuje na każdej aplikacji sprzedażowej działającej w systemie Windows lub Linux.

Korzystaj z najwyższej jakości 15” rezystancyjnego ekranu dotykowego o rozdzielczości maksymalnej 1024 x 768. Pracuj sprawnie i wydajnie dzięki nowoczesnemu procesorowi Intel Celeron J1900 taktowanemu częstotliwością 2,0GHz. Stwórz funkcjonalny system sprzedaży – do terminala podłącz drukarkę fiskalną, wagę elektroniczną, czytnik kodów kreskowych i inne urządzenia. Duża liczba portów szeregowy i USB pozwala kompleksowo wyposażyć stanowisko kasjerskie.

Terminal dotykowy POS Elzab P11plus został wyposażony w pamięć RAM 4GB z możliwością rozszerzenia do 8GB oraz dysk twardy 64GB SSD.

System pasywnego chłodzenia doskonale sprawdza się w gastronomii i we wszystkich innych punktach, w których urządzenie narażone jest na czynniki takie jak pył i wilgoć. Wysoka klasa szczelności ekranu – IP52 – zapewnia doskonałą ochronę komputera przed osadami oraz kroplami wody padającymi na obudowę pod kątem 15° względem położenia normalnego.

Wszystko to w niezwykle eleganckiej oprawie – gustowne połączenie czerni i bieli uatrakcyjni stanowisko sprzedażowe i przyczyni się do poprawy wizerunku firmy w oczach klientów.

Terminal dotykowy POS Elzab P11plus można z powodzeniem zamontować na ścianie przy zastosowaniu uchwytu wg. standardu VESA 75.

 

Najwyższa jakość, wygoda i atrakcyjny design – już dziś wybierz nowoczesny terminal dotykowy POS Elzab P11plus i wzmocnij renomę swojej firmy!