Terminal dotykowy POS Elzab P12plus

Z

Wysoka klasa szczelności

Nowoczesny i wygodny 15″ ekran dotykowy o wysokiej klasie szczelności obudowy – IP52 – jest odporny na pył oraz krople wody

Z

Chłodzenie pasywne

Idealny do restauracji – system chłodzenia bez wentylatora zapewnia ochronę komputera przed osadami i wilgocią

Z

Pojemna podstawa

Optymalne zagospodarowanie stanowiska sprzedażowego dzięki specjalnej podstawie, w której ukryć można nie tylko zasilacz, ale też kable

Z

Wysokie parametry techniczne

Wydajny procesor Intel® Celeron J1900 2.0GHz, pamięć RAM 4GB z możliwością rozszerzenia do 8GB, dysk twardy 64 SSD. Współpraca z każdą aplikacją działającą w systemie Windows lub Linux

Prowadzisz sklep, market lub lokal gastronomiczny? Wyobraź sobie urządzenie, które ułatwi i usprawni pracę Twojej obsługi. Urządzenie, które dzięki innowacyjnej konstrukcji pozwoli optymalnie zorganizować nawet niewielkie stanowisko sprzedażowe. To terminal dotykowy POS Elzab P12plus – godny następca popularnego i cenionego modelu P10.

Stworzony do pracy w trudnych warunkach, terminal dotykowy POS Elzab P12plus z powodzeniem zniesie wilgoć i pył. Dzięki systemowi pasywnego chłodzenia wnętrze komputera jest przed tymi czynnikami doskonale chronione. Wysokiej jakości, 15” ekran dotykowy czyni pracę z terminalem wygodną i szybką. Wysoka klasa szczelności obudowy – IP52 – zabezpiecza urządzenie przed osadami oraz kroplami wody padającymi na obudowę pod kątem 15° względem położenia normalnego.

Zorganizuj optymalnie stanowisko kasjerskie w Twoim sklepie czy restauracji. Korzystaj z ogromnych możliwości komunikacyjnych terminala dotykowego POS Elzab P12plus. Dzięki licznym portom szeregowym i USB podłączysz do niego nie tylko drukarkę fiskalną, ale też wszystkie niezbędne urządzenia peryferyjne – czytnik kodów kreskowych, wagę itp. Innowacyjna, pojemna podstawa pomieści nie tylko zasilacz, ale też kable – koniec z plączącymi się wszędzie przewodami!

Dla każdego z czterech portów szeregowych istnieje możliwość ustawienia w BIOSie napięcia 5V lub 12V.

Terminal dotykowy POS Elzab P12 plus to urządzenie wyposażone w 4-rdzeniowy i 4-wątkowy, wydajny procesor Intel® Celeron J1900 2.0GHz, pamięć RAM 4GB z możliwością rozszerzenia do 8GB oraz dysk twardy 64GB SSD.

Pomyśl też o innowacyjnej konstrukcji terminala P12plus, która znacznie ułatwia i usprawnia serwis: Dzięki specjalnemu zaczepowi demontaż podstawy od części komputerowej trwa zaledwie kilka sekund. Z kolei specjalna kieszeń na dysk SSD 2,5” umożliwi serwisantowi zdjęcie tylnej pokrywy w mniej niż minutę.

A może chcesz zamontować terminal na ścianie? Nic prostszego! Wystarczy użyć uchwytu zgodnego ze standardem VESA75.

Terminal dotykowy POS Elzab P12 współpracuje ze wszystkimi aplikacjami działającymi w środowisku Windows lub Linux.

 

Zapewni swoim kasjerom wygodę przez optymalne zagospodarowanie stanowiska sprzedażowego – wybierz już dziś terminal dotykowy POS Elzab P12plus i ciesz się rosnącym zyskiem każdego dnia!