Terminal dotykowy POS Elzab P21plus

Z

Doskonały do gastronomii

Wysoki wskaźnik szczelności obudowy – IP65 – to doskonałe zabezpieczenie przed wnikaniem pyłu oraz ochrona przed strumieniem wody z dowolnego kierunku

Z

Pasywne chłodzenie

System chłodzenia bez wentylatora to bezpieczeństwo wnętrza komputera – nie dostaną się do niego pył, wilgoć itp.

Z

Wysokie parametry techniczne

Wydajny procesor Intel Celeron J1900 2,0 GHz; pamięć RAM 4GB (z możliwością rozszerzenia do 8GB); dysk SSD 64 GB; duże możliwości komunikacyjne

Z

Uniwersalny i atrakcyjny

Nowoczesny design idzie w parze z funkcjonalnością – terminal współpracuje z każdą aplikacją działającą w systemie Windows lub Linux

Prowadzisz sklep lub lokal gastronomiczny? Poszukujesz urządzenia doskonale zabezpieczonego przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak pył czy wilgoć? Mamy coś dla Ciebie! Oto terminal dotykowy POS Elzab P21plus o wysokim wskaźniku szczelności. Pracuj z funkcjonalnym ekranem dotykowym, usprawnij obsługę klienta i zwiększ zyski swojego przedsiębiorstwa!

Terminal dotykowy POS Elzab P21plus to urządzenie dedykowane osobom ceniącym sobie wysokiej jakości rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Markowe, solidne podzespoły zapewniają bezproblemową pracę urządzenia przez wiele lat. Wydajny, 4-rdzeniowy i 4-wątkowy procesor Intel Celeron J1900 2,0 GHz usprawni pracę obsługi. Do tego kość pamięci RAM 4GB (z możliwością rozszerzenia do 8GB) oraz dysk SSD 64 GB.

Dzięki bardzo szczelnej obudowie (wskaźnik IP65) terminal POS Elzab P21plus jest doskonale odporny na wnikanie pyłu oraz strumieniami wody padającymi z dowolnego kierunku. To urządzenie wręcz stworzone do pracy w „brudnym” środowisku, np. w lokalu gastronomicznym.

Korzystaj z bezramkowego 15” ekranu dotykowego – wygodnego i funkcjonalnego. Dostosuj terminal do potrzeb obsługi w Twojej firmie – w razie potrzeby powieś go na ścianie za pomocą uchwytu wg standardu VESA 75. Stwórz kompleksowy system sprzedaży dzięki dużym możliwościom komunikacyjnym POS Elzab P21plus. Urządzenie współpracuje z dowolną aplikacją działającą w systemie Windows lub Linux.

Wszystko to dostaniesz w eleganckiej, nowoczesnej oprawie, która uatrakcyjni stanowisko sprzedażowe w Twoim sklepie czy lokalu gastronomicznym.

 

Doskonała szczelność, doskonała jakość, doskonała ergonomia – już dziś wybierz terminal dotykowy POS Elzab P21plus i ciesz się nowoczesnością w atrakcyjnej cenie!