Terminal dotykowy POS XT-3815 Biały kolor

Z

Elegancki biały kolor

Postaw na design – biała obudowa prezentuje się stylowo i schludnie, idealnie komponuje się z wnętrzem sklepów, restauracji itp.

Z

Wysokie parametry techniczne

4-rdzeniowy procesor Celeron J1900 Quad Core od 2GHz do 2.42GHz, RAM DDR3 nawet do 8 GB, kontrukcja „Heavy duty” pozwala na pracę 24/h dobę, 7 dni w tygodniu

Z

Wygodny ekran dotykowy

Wyposażony w 10-punktową matrycę 15″ ekran dotykowy pozwala na multikonfigurację – praca z tym urządzeniem jest szybka i wygodna

Z

Innowacyjna konstrukcja obudowy

Pyłoszczelna i wodoszczelna obudowa chroni wnętrze terminala przed osadami i wilgocią, do tego chłodzenie pasywne Fan-Free (bez wentylatora)

Prowadzisz sklep, market, a może punkt usługowy, w którym cenisz sobie nowoczesny design urządzeń? Stawiasz na wysokie parametry techniczne i wytrzymałość? Spójrz tylko – oto terminal dotykowy POS XT-3815 w eleganckim kolorze białym, który uatrakcyjni stanowisko sprzedażowe w Twojej firmie i wzmocni jej renomę, a także ułatwi pracę obsługi.

Nowoczesny, 15” szklany ekran dotykowy bez ramki wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Dzięki 10-punktowej matrycy umożliwiającej multikonfigurację praca z terminalem POS XT-3815 Biały kolor jest szybka i wygodna. Dopasuj urządzenie do warunków na stanowisku sprzedażowym dzięki szerokim możliwościom rozbudowy – dodaj chociażby czytnik kart magnetycznych z boku ekranu czy wbudowaną w stopę terminala baterię MINIUPS.

Pracuj wydajnie i energooszczędnie dzięki najwyższej jakości, doskonale wydajnemu i energooszczędnemu 4-rdzeniowemu procesorowi Celeron J1900 Quad Core od 2GHz do 2.42GHz. Sprawne działanie zapewnia pojemna pamięć urządzenia – DRAM DDR3 nawet do 8 GB. Dzięki innowacyjnej konstrukcji „Heavy Duty” terminal dotykowy POS XT-3815 Biały kolor gwarantuje bezproblemową pracę 24h/dobę, 7 dni w tygodniu!

Terminal dotykowy POS XT-3815 Biały kolor sprawdzi się zarówno w sklepach i marketach, jak i w punktach usługowych, np. restauracjach. Dzięki specjalnej pyłoszczelnej i wodoszczelnej aluminiowej konstrukcji Fan-Free urządzeniu niestraszne zachlapania i wszelkiego rodzaju osady, np. z mąki. System pasywnego chłodzenia nie naraża wnętrza komputera na działanie żadnych czynników zewnętrznych – to terminal do zadań specjalnych, niezawodny nawet w trudnych warunkach eksploatacji.

Biała wersja terminala dotykowego POS XT-3815 dostępna jest na zamówienie.

Już dziś wybierz najwyższą jakość i stylowy design – wybierz terminal dotykowy POS XT-3815 i ciesz się rosnącą renomą Twojej firmy!