Terminal dotykowy POS XT-3815

Z

Nowoczesny ekran dotykowy

Wysokiej jakości 15″ ekran dotykowy bez ramy, z 10-punktową matrycą pozwala na multi-konfigurację stosownie do potrzeb

Z

Wydajny procesor

Pracuje wydajnie i energooszczędnie dzięki najwyższej jakości procesorowi Celeron J1900 Quad Core do 2.42GHz

Z

Wodoszczelny i pyłoszczelny

Innowacyjna konstrukcja z aluminium „Fan Free” – bez wentylatora – z pasywnym chłodzeniem idealnie sprawdza się w lokalach gastronomicznych, piekarniach itp.

Z

Nowoczesny design

Wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, szklany ekran bez ramy i nowoczesna obudowa w kolorze czarnym uczyni stanowisko sprzedażowe nie tylko funkcjonalnym, ale też atrakcyjnym

Prowadzisz lokal gastronomiczny, hotel, punkt usługowy, a może placówkę handlową, w której potrzebujesz najwyższej jakości terminala dotykowego POS? Oto XT-3815 – wydajne i niezwykle funkcjonalne urządzenie, które sprawdzi się nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Wysokie parametry techniczne, atrakcyjny wygląd, a także szerokie możliwości rozbudowy sprawiają, iż terminal ten idealnie dostosowuje się do potrzeb firmy.

Pracuj wydajnie i energooszczędnie dzięki najwyższej jakości 4-rdzeniowemu procesorowi Celeron 2GHz do 2.42GHz. Terminal dotykowy POS XT-3815 może być użytkowany bez przerwy (24h/dobę, 7 dni w tygodniu!) dzięki wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji „Heavy Duty”. Do tego pamięć RAM DDR3 nawet do 8 GB oraz 15” ekran dotykowy – wszystko to czyni z POS XT-3815 urządzenie niezwykle innowacyjne, o wysokich parametrach technicznych.

Terminal dotykowy POS XT-3815 sprawdzi się w różnego rodzaju punktach usługowych i handlowych. Szerokie możliwości konfiguracji i rozbudowy pozwalają na optymalne dopasowanie funkcjonalności urządzenia do potrzeb danej działalności. Terminal ten doskonale sprawdza się w gastronomii, piekarniach i innych punktach, w których narażony jest na trudne warunki pracy. Pasywne chłodzenie (bez wentylatora) chroni wnętrze komputera przed pyłem i wilgocią. Do tego innowacyjna konstrukcja z aluminium Fan-Free dobrze zabezpieczająca przed szkodliwym wpływem wilgoci czy osadów.

Wyposażony w 10-punktową matrycę dotykową, ekran daje użytkownikowi szerokie możliwości konfiguracji. Wykonany z najwyższej jakości, trwałego szkła, nie posiada ramy, dzięki czemu zyskuje na nowoczesnym designie – tak atrakcyjne wizualnie urządzenie pozwoli zbudować pozytywny wizerunek restauracji czy innego punktu usługowego bądź handlowego.

Terminal dotykowy POS XT-3815 można rozbudować o dodatkowe elementy i funkcjonalności. Jednym z nich jest czytnik kart magnetycznych SA-105 montowany w prawą krawędź ekranu – rozwiązanie niezwykle praktyczne i nowoczesne. Istnieje też opcja wbudowania w stopę terminala wytrzymałej baterii MINIUPS oraz korzystania z systemu Windows POSReady 7. Ten innowacyjny, najwyższej jakości terminal optymalnie wpasuje się nawet w duże potrzeby firmy.

 

Wybierz jakość, wybierz najwyższą technologię, wybierz prostotę i funkcjonalność – wybierz już dziś terminal dotykowy POS XT-3815!