Terminal dotykowy POS XT-4015

Z

Wydajność dla najbardziej wymagających

Pełniące funkcję terminala sprzedażowego i serwera urządzenie obsługuje nawet najbardziej wymagające aplikacje – nawet wiele programów jednocześnie

Z

Dokonały ekran dotykowy

Szklany ekran dotykowy 15″ bez ramki z 10-punktową matrycą daje ogromne możliwości konfiguracji

Z

Wysokie parametry techniczne

Wydajny procesor INTEL Dual Core G540 2.5GHz z opcją rozbudowy do Intel i3; szybki dysk SSD 16GB lub 2,5” 320 GB SATA HDD; RAM max 16GB, domyślnie 4GB

Z

Dostosowuje się do potrzeb firmy

Smukła konstrukcja z kompaktową podstawą, dwupłaszczyznowa regulacja ekranu i możliwość rozbudowy m.in. o czytnik kart magnetycznych

Poszukujesz terminala dotykowego, który spełni wysokie wymagania Twojego sklepu? Korzystasz z wymagających aplikacji, a może używasz ich kilka jednocześnie? Spójrz tylko na to niezwykle innowacyjne urządzenie – to terminal dotykowy POS XT-4015 z 15” ekranem, o wysokich parametrach technicznych, wyjątkowo wydajne i funkcjonalne!

Elegancki, a zarazem bardzo praktyczny w użytkowaniu szklany ekran dotykowy bez ramki (bezel free) obsługuje aż 10 punktów jednocześnie! Możliwość multikonfiguracji pozwala na wyjątkowo wygodną i komfortową obsługę. Terminal dotykowy POS XT-4015 idealnie dopasowuje się do warunków lokalowych – wszystko za sprawą dwupłaszczyznowej (kąt i wysokość) regulacji ekranu i praktycznej, smukłej konstrukcji z kompaktową podstawą.

Terminal dotykowy POS XT-4015 to urządzenie dedykowane przede wszystkim sklepom, jednak z powodzeniem sprawdzi się także w lokalach usługowych. Stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, pełni jednocześnie funkcję terminala sprzedażowego oraz serwera. Obsługuje kilka aplikacji jednocześnie i znakomicie radzi sobie nawet z najcięższymi zadaniami. To urządzenie do zadań specjalnych!

Wydajną pracę zapewnia superszybki procesor INTEL Dual Core G540 2.5GHz z opcją rozbudowy do Intel i3. Aktywny system chłodzenia znakomicie chroni komputer przed przegrzaniem nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji. Opcjonalnie można zastosować wbudowany czytnik kart magnetycznych SA-105. Innowacyjna konstrukcja „Heavy Duty” pozwala na nieprzerwaną, bezproblemową pracę terminala 24h/dobę, 7 dni w tygodniu!

 

Najwyższa jakość dla najbardziej wymagających, zamknięta w niezwykle eleganckiej obudowie – wybierz już dziś terminal dotykowy POS XT-4015!