Terminal dotykowy POS XT-5315

Z

Mocny procesor Intel

Świetnie radzi sobie nawet z wymagającymi aplikacjami; może też działać jako lokalny serwer dla aplikacji sprzedażowej (stanowisko back office).

Z

Pasywne chłodzenie

Innowacyjna konstrukcja Fan-Free i brak wentylatora czynią to urządzenie idealnym do pracy w trudnych warunkach, np. w gastronomii

Z

Wysokiej jakości monitor

Ekran 15″ z 10-punktową matrycą pozwala na multikonfigurację. Kąt pochylenia ekranu można ustawić od 15 do 90 stopni – wedle potrzeb użytkownika

Z

Atrakcyjny design

Smukła sylwetka i nowoczesny kształt uatrakcyjnią stanowisko sprzedażowe

Korzystasz z wymagających aplikacji sprzedażowych? Poszukujesz terminala dotykowego o wysokich parametrach technicznych, wytrzymałego i funkcjonalnego? Oto POS XT-5315 – urządzenie niezwykle nowoczesne i wydajne, doskonałe do intensywnej eksploatacji i pracy w trudnych warunkach.

Terminal dotykowy POS XT-5315 doskonale sprawdzi się nie tylko w sklepie czy markecie, ale też np. w restauracji czy piekarni. Dzięki innowacyjnej konstrukcji Fan-Free (chłodzenie pasywne, brak wentylatora) wnętrze komputera jest chronione przed czynnikami takimi jak pył czy woda. Urządzenie pracuje cicho i bezawaryjnie.

Korzystaj z najwyższej jakości, szybkiego procesora Intel gwarantującego wydajną i energooszczędną pracę. Pamięć RAM DDR3 tego nowoczesnego urządzenia wynosi nawet do 16 GB. Terminal dotykowy POS XT-5315 posiada preinstalowany system Windows POS Ready, Windows 7 lub Windows 8.1 Industry. Urządzenie może też działać jako lokalny serwer dla aplikacji sprzedażowej (stanowisko back office).

Nowoczesny i bardzo elegancki ekran dotykowy o 10-punktowej matrycy pozwala na multikonfigurację – dopasuj jego możliwości do potrzeb Twojej obsługi! Ustawisz także kąt nachylenia ekranu – od 15 do 90 stopni. Innowacyjna konstrukcja pozwala na dostosowanie urządzenia do warunków w sklepie czy punkcie usługowym.

 

Postaw na najwyższe parametry techniczne, wydajność i wygodę – wybierz już dziś terminal dotykowy POS XT-5315!