Terminal Fiskalny Posnet Thermal HD 847

Z

Połączenie drukarki fiskalnej i komputera

Terminal fiskalny – innowacyjne rozwiązanie, które w niewielkiej obudowie łączy ze sobą drukarkę fiskalną i komputer PC oparty na podzespołach Intel

Z

Wydajny procesor

Intel Celeron 847 z pamięcią RAM: 2 GB DDR3 i ultraszybkim dyskiem SSD o pojemności aż 60 GB

Z

Trzy wersje wyświetlacza

Do wyboru: wyświetlacz standardowy (wbudowany w obudowę), wolnostojący lub podwieszany

Z

Ogromne możliwości komunikacyjne

Terminal fiskalny został wyposażony w Ethernet, 4 porty USB 2.0 oraz 2 porty RS232 przy zastosowaniu protokołu Posnet

Wyobraź sobie, że drukarkę fiskalną i komputer z oprogramowaniem sprzedażowym dostajesz w jednym urządzeniu. Pomyśl, jak mało miejsca zajmuje taki sprzęt na stanowisku kasjerskim. Jeśli uśmiechasz się na myśl o takim urządzeniu, oto coś dla Ciebie – terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 – innowacyjne połączenie drukarki fiskalnej z wydajnym komputerem. Rozwiązanie wręcz idealne dla punktów handlowo-usługowych o dużym natężeniu ruchu i niewielkich stanowiskach kasjerskich.

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847 został wyposażony w wydajny procesor Intel Celeron 847. Komputer współpracuje z systemami operacyjnymi zarówno Windows, jak i Linux. Wybierz dowolną aplikację sprzedażową – terminal współpracuje z każdą z nich! W niewielkiej obudowie mieszczą się ogromne możliwości. Baza nazw towarów i usług ma 250 tys. PLU, każda nazwa może mieć aż 56 znaków. Dzięki temu zaprogramowane nazwy będą dokładne i precyzyjne, a to wzmacnia renomę firmy i wzbudza zaufanie klientów.

Dzięki niewielkim gabarytom Thermal HD 847 zyskujesz dodatkowe miejsce np. na ekspozycję towarów. Do terminala fiskalnego podłączysz dowolny ekran dotykowy – wszystko dla wygody kasjera i najwyższej jakości obsługi klienta.

Wybierz jedną z trzech wersji wyświetlacza do wyboru i zaprojektuj stanowisko kasjerskie według własnych potrzeb: wyświetlacz standardowy wbudowany w obudowę terminala, wolnostojący lub podwieszany.

Wykorzystaj ogromne możliwości komunikacyjne terminala fiskalnego Posnet Thermal HD 847 i stwórz funkcjonalny system sprzedaży. Urządzenie zostało wyposażone w 4 porty USB 2.0, 2 porty RS232 oraz nowoczesny interfejs wideo. To oczywiście tylko niektóre z zalet tego innowacyjnego urządzenia – o więcej zapytaj naszego serwisanta!

 

Ogromna moc zamknięta w małych gabarytach – już dziś wybierz nowoczesny terminal fiskalny Posnet Thermal HD 847, podnieś na najwyższy poziom jakość obsługi klienta i mnóż zyski!