Biuro Rachunkowe

BUCHCOM zadba o podatki Twojej firmy

Profesjonalnie, rzetelnie i zawsze w terminie

 

Powierz księgowość firmie BUCHCOM z Pruszkowa i zyskaj czas na rozwijanie własnego biznesu!

 

Oszczędzisz czas i pieniądze, zoptymalizujesz podatki, dzięki czemu zyskasz przewagę rynkową i pomnożysz zyski – wszystko to i wiele więcej przyniesie Ci współpraca z naszym biurem rachunkowym.

Znajdziesz nas tuż obok – nasze biuro znajduje się w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa 91. Stawiamy przede wszystkim na wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw z lokalnego rynku – prowadzimy rozliczenia firm m.in. z Pruszkowa, Brwinowa, Milanówka, Piastowa czy Komorowa. Jeśli jednak działasz dalej, to też świetnie – zapraszamy do współpracy firmy z całego województwa. Wybierając biuro rachunkowe BUCHCOM, zyskujesz gwarancję rzetelnie wykonywanych rozliczeń.

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów nr 23364/2001 oraz aktualne ubezpieczenie OC. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz sygnatariuszem „Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości” (Numer ewidencyjny A – 1531). Co to oznacza dla naszych Klientów? Przede wszystkim pewność najwyższych standardów jakościowych i etycznych, którymi kierujemy się na co dzień.

 

Księgowość – oferta Biura Rachunkowego BUCHCOM

 

Oferujemy obsługę całości procesów księgowych, kadrowo-płacowych i podatkowych firmy – zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i innych.   W zakres usług biura księgowego BUCHCOM wchodzi:

  • Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  • Prowadzenie ksiąg handlowych
  • Obsługa kadrowo-płacowa i rozliczenia ZUS
  • Rozliczenia roczne osób fizycznych

Współpracę z naszymi Klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu, uczciwości oraz indywidualnym podejściu do każdego zlecenia – nawet najmniejszego. Wspieramy rozwój firm poprzez prowadzenie rzetelnych rozliczeń i znajdowanie najbardziej korzystnych rozwiązań.

 

Biuro  rachunkowe BUCHCOM w Pruszkowie – dlaczego my?

 

Wszyscy nasi księgowi to wysoce wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko prowadzą księgowość, ale też reprezentują swoich Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. Dzięki uczestnictwu w profesjonalnych szkoleniach i śledzeniu projektów aktów prawnych są zawsze na bieżąco z wciąż zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego.

Dla Klientów stanowi to gwarancję rzetelnie dokonanych rozliczeń. Biuro rachunkowe BUCHCOM w Pruszkowie ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń Klientów przed urzędem skarbowym oraz ZUS. Wyróżnia nas też terminowość – tak ważna w kwestiach podatkowych.

 

Co jeszcze zyskasz z naszym biurem rachunkowym?

 

Misją biura rachunkowego BUCHCOM jest wspieranie przedsiębiorców nie tylko w zakresie księgowości, ale też w dostarczaniu innych rozwiązań pozwalających na efektywne prowadzenie biznesu.

Oferujemy sprzedaż i serwis kas fiskalnych, profesjonalnego oprogramowania dla firm, urządzeń sklepowych, takich jak wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych itp., serwerów i sprzętu komputerowego, systemów sprzedaży, terminali płatniczych i wielu innych.

Korzystanie z usług jednej firmy w zakresie tych sprzętów i usług pozwala zredukować koszty, skrócić czas oczekiwania na interwencję serwisową i na każdym szczeblu znaleźć rozwiązania optymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy.

Księgowi naszego biura rachunkowego posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi, co pozwala nam w sposób profesjonalny reprezentować naszych Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. Jako biuro rachunkowe BUCHCOM ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń Klientów przed urzędem skarbowym i ZUS.

Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twój telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00. w Pruszkowie

Zapraszamy do kontaktu:

BUCHCOM Biuro Rachunkowe w Pruszkowie tel. 606 476 929

05-804 Pruszków, ul. Bolesława Prusa 91

w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00.

Zapraszamy do kontaktu:

BUCHCOM Biuro Rachunkowe w Warszawie tel. 660 432 862

02-777 Warszawa al. Komisji Edukacji Narodowej 83 lok. U-11