ikona-drukarka-fiskalna

Drukarki fiskalne – zaawansowane technologicznie urządzenia służące do rejestrowania obrotu i kwot podatku. Drukarka fiskalna to rodzaj kasy fiskalnej, która pracuje wyłącznie za pośrednictwem aplikacji sprzedażowej zainstalowanej na komputerze PC lub urządzeniu mobilnym. Obsługa drukarki odbywa się z poziomu oprogramowania – urządzenie takie sprawdzi się więc w każdym punkcie handlowym lub usługowym, który takie systemy wykorzystuje.

 

BUCHCOM Salon sprzedaży drukarek fiskalnych w Pruszkowie oferuje urządzenia wiodących polskich producentów: Posnet, Elzab i Novitus. Drukarki fiskalne Posnet zostały stworzone z myślą o konkretnych branżach – np. Temo HS Bileterka dla firm transportowych czy Mobile HS EJ Biała dla lekarzy, kosmetyczek i salonów fryzjerskich. Z kolei drukarki fiskalne Elzab wyróżniają się innowacyjnością (np. panelem dotykowym operatora) i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Natomiast drukarki fiskalne Novitus to niezawodne urządzenia dedykowane dużym placówkom handlowym, bardzo zaawansowane technologicznie.

 

Wybór drukarki fiskalnej to:

l

Bardzo duża baza PLU, czyli baza nazw towarów i usług

niektóre modele dają możliwość zaprogramowania w pamięci drukarki nawet 300 tys. nazw! To doskonałe rozwiązanie nawet dla największych sklepów.

l

Szybkość pracy i wydajność

z poziomu oprogramowania sprzedażowego ewidencja sprzedaży odbywa się bardzo szybko. Gdy drukarka fiskalna pracuje w systemie sprzedaży, urządzenia peryferyjne takie jak skaner kodów kreskowych czy terminal płatniczy ogromnie usprawniają obsługę klienta.

l

Zaawansowane funkcje

drukarka fiskalna drukuje nie tylko paragony, ale też np. faktury i liczne dokumenty niefiskalne. Na paragonie może znaleźć się nie tylko logo sklepu czy punktu usługowego, ale też np. informacja o promocji czy nowym produkcie.

l

Oszczędność czasu

dzięki pracy w systemie sprzedaży, drukarka nie wymaga wprowadzania danych o sprzedaży np. do programu księgowego. W zintegrowanym systemie dane o sprzedaży przesyłane są automatycznie z programu sprzedażowego do programu finansowo-księgowego. To nie tylko skraca czas wykonywania niezbędnych czynności, ale też minimalizuje liczbę błędów, ponieważ w dużym stopniu eliminuje zawodny czynnik ludzki.

Aby dobrze dopasować urządzenie rejestrujące do specyfiki firmy, warto skorzystać z pomocy doświadczonego serwisanta. Specjaliści BUCHCOM Drukarki Fiskalne w Pruszkowie dobrze znają potrzeby lokalnych przedsiębiorstw z różnych branż. Inna drukarka fiskalna sprawdzi się do marketu lub sieci sklepowej, inna dla gastronomii, a jeszcze inna np. dla lekarza odwiedzającego pacjentów w ich domach lub podróżujący z urządzeniem pomiędzy różnymi prywatnymi gabinetami. Jedno jest pewne – odpowiednie dopasowanie urządzenia do potrzeb sklepu lub punktu usługowego nie tylko wzniesie na najwyższy poziom jakość obsługi klienta, ale też przyczyni się do skrócenia wielu procesów w firmie, oszczędzi czas i siły pracowników, a przedsiębiorcy pomoże osiągnąć większe zyski ze sprzedaży!