partner_insert

Programy dla sklepów zostały stworzone z myślą o poprawie jakości obsługi klienta, skróceniu procesów wewnątrzfirmowych oraz maksymalnym ułatwieniu pracy sprzedawcy. Producenci tworzą oprogramowanie z myślą o potrzebach firm z różnych branż – od małych osiedlowych sklepików, przez średnie i duże sklepy, aż po sieci sklepowe i sklepy internetowe. Wykorzystanie gotowych, sprawdzonych rozwiązań to dla przedsiębiorcy ogromna oszczędność czasu i środków.

BUCHCOM Oprogramowanie dla sklepów Pruszków ma w swojej ofercie aplikacje wiodących producentów – jesteśmy partnerem i partnerem serwisowym m.in. firmy InsERT, której produkty (Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT i inne oraz ich wersje nexo i nexo PRO) od lat cieszą się niezmienną popularnością wśród polskich przedsiębiorców.

 

Przedsiębiorca pragnący stworzyć w swoim sklepie funkcjonalny system sprzedaży, powinien zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii związanych z oprogramowaniem:

l

Współpraca z drukarkami fiskalnymi

Wystawienie dokumentu handlowego (paragonu fiskalnego) dla osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej za pomocą programu dla sklepu, wymaga współpracy takiej aplikacji z drukarkę fiskalną. Jeśli w sklepie drukarka fiskalna już jest i przedsiębiorca nie ma zamiaru jej wymieniać, należy sprawdzić, czy wybrany program obsługuje to konkretne urządzenie. Nowoczesne oprogramowanie dla sklepów współpracuje z większością dostępnych na rynku modeli kas i drukarek fiskalnych, a także z innowacyjnymi terminalami fiskalnymi (połączenie drukarki fiskalnej i komputera PC).

l

Współpraca z urządzeniami peryferyjnymi

Czym bardziej rozbudowana obsługa urządzeń zewnętrznych, tym bardziej funkcjonalne stanowisko kasjerskie, a co za tym idzie lepsza jakość obsługi klienta. Czytnik kodów kreskowych znacznie przyspiesza rejestrowanie sprzedaży – szybko obsłużony klient to klient zadowolony, a jak wiadomo zadowoleni klienci generują dla firmy większe zyski. Terminal płatniczy to urządzenie, którego zalet nie sposób przecenić – klienci płacąc kartą robią większe zakupy, chętniej przychodzą do sklepu, a ich obsługa odbywa się szybciej. Waga sklepowa to element obowiązkowy w sklepie, w którym sprzedaje się towary ważone. Do tego szuflada kasowa, ekran dotykowy i inne – oprogramowanie dla sklepu powinno komunikować się ze wszystkimi tymi urządzeniami jednocześnie.

l

Obsługa magazynu

Przedsiębiorca ma do wyboru programy dla sklepu, które umożliwiają zarządzanie gospodarką magazynową oraz proste aplikacje, które takiej opcji nie posiadają. Wybór programu zależy od potrzeb konkretnego sklepu – nieraz nie zachodzi konieczność zakupu bardzo rozbudowanej aplikacji, w innych przypadkach obsługa magazynu to element konieczny do efektywnego zarządzania sprzedażą.

l

Współpraca z działem księgowości

Funkcjonalne oprogramowanie dla sklepu może zostać zintegrowane z systemem finansowo-księgowym. Takie rozwiązanie to ogromna korzyść dla całego przedsiębiorstwa – program sprzedażowy i program księgowy działają na jednej bazie towarów, dokumentów itp. Automatyczne przesyłanie danych pozwoli skrócić wiele czasochłonnych procesów, a niektóre z nich całkowicie wyeliminować. Danych o sprzedaży nie trzeba powtórnie wprowadzać do kolejnego programu, a to nie tylko oszczędność czasu, ale także ograniczenie do minimum ryzyka błędów i pomyłek. Serwisanci naszego sklepu z programami dla firm w Pruszkowie zajmują się wdrożeniami m.in. systemów InsERT nexo, które właśnie w ten sposób działają.

l

Rozwiązania dla e-commerce

Podatnicy prowadzący sklepy internetowe lub wystawiający towary na serwisach aukcyjnych każdego dnia zmagają się z silną konkurencją. Aby ją wyprzedzić, muszą korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań. Funkcjonalne oprogramowanie dla e-biznesu pozwala m.in. na szybkie stworzenie własnego sklepu internetowego lub własnej witryny z ofertą (program vendero). Z kolei sprzedawcy wystawiający towary w serwisach aukcyjnych wzmocnią swoją konkurencyjność wybierając program umożliwiający sprawne zarządzanie takimi aukcjami i wprowadzenie najwyższego standardu obsługi klienta (program Sello).

Specjaliści BUCHCOM Programy dla sklepów Pruszków znają specyfikę lokalnego rynku i potrzeby firm, dzięki czemu potrafią optymalnie dopasować rozwiązanie do specyfiki danego sklepu. Zajmują się także wdrożeniami oprogramowania, prowadzą szkolenia z jego obsługi, a w późniejszym czasie zapewniają opiekę serwisową.