Skaner kodów kreskowych to urządzenie spotykane na co dzień praktycznie w każdym mniejszym i większym sklepie – służy do transmisji danych z kodu kreskowego do systemu sprzedaży. Wykorzystuje się je również w hurtowniach, aptekach, magazynach oraz innych punktach handlowych i przemysłowych. Zautomatyzowanie procesu ewidencjonowania sprzedaży znacznie przyspiesza obsługę klienta, a co za tym idzie zmniejsza kolejki i buduje satysfakcję klienta. Zasadniczo wyróżnia się trzy rodzaje czytników kodów kreskowych: skanery ręczne zwykle sprzedawane są z wygodną podstawką – kasjer sam namierza i skanuje kod (dostępne są wersje przewodowe i bezprzewodowe). Skanery stojące to bardzo praktyczne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie sprzedawca skanuje bardzo dużo produktów – urządzenia te montuje się zazwyczaj na wprost kasjera, tak aby mógł on wygodnie zdejmować towary z taśmy skanując przy tym kody. Skanery do zabudowy montuje się w ladzie kasjera – to rozwiązanie zajmuje najmniej miejsca i jest szczególnie praktyczne na małych stanowiskach sprzedażowych. Czytniki kodów kreskowych wykorzystuje się również w inwentaryzacji, kontroli cen, gospodarce magazynowej, procesach produkcyjnych, a także w logistyce i transporcie.
Nowoczesne czytniki kodów kreskowych to urządzenia wyjątkowo wytrzymałe, odporne na upadki i uderzenia. Cechują się duża dokładnością – sczytują nawet kody uszkodzone! Odpowiednio dobrane urządzenie automatyzuje i znacznie przyspiesza obsługę klienta, a jak wiadomo szybko obsłużony klient to klient zadowolony, a zadowolony klient to większe zyski dla firmy!
BUCHCOM Skanery kodów kreskowych Pruszków oferuje urządzenia wiodących producentów, sprawdzone i od lat z powodzeniem funkcjonujące na polskim rynku. Szeroki wybór czytników pozwala dopasować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapewniamy nie tylko sprzedaż i instalację urządzenia, ale także kompleksową opiekę posprzedażową i serwisową.
W ofercie naszego sklepu ze skanerami kodów kreskowych w Pruszkowie znaleźć można również oprogramowanie dla firm z różnych branż, kasy i drukarki fiskalne, terminale płatnicze, szuflady kasowe, wagi sklepowe oraz wiele innych urządzeń. Całościowo wyposażamy stanowisko sprzedażowe – dzięki temu wszystkie sprzęty doskonale ze sobą współpracują, wspierając najwyższą jakość obsługi klienta. Korzystanie z usług jednego serwisu w zakresie obsługi wszystkich urządzeń sklepowych to dla przedsiębiorcy ogromna wygoda i oszczędność.