Biuro rachunkowe i salon sprzedaży kas fiskalnych

 

BUCHCOM działa na rynku już od 2001 roku. Misją naszego zespołu od początku istnienia firmy było wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w dynamicznym rozwoju biznesu. W tym celu z każdym rokiem rozszerzaliśmy ofertę – od usług księgowych, przez kasy i drukarki fiskalne, oprogramowanie dla firm, urządzenia sklepowe takie jak wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe, aż po terminale płatnicze, serwery i stacje robocze. Zakup urządzenia czy programu to tylko połowa sukcesu przedsiębiorcy – dlatego oprócz sprzedaży oferujemy też profesjonalne wdrożenia, szkolenia, a w razie potrzeby nawet audyt całej działalności.

BUCHCOM – Kasy fiskalne Pruszków

W roku 2016 r. dostrzegliśmy coraz większe potrzeby lokalnego rynku, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć salon sprzedaży kas fiskalnych w Pruszkowie przy ul. Prusa 91. Klienci nowego sklepu mają tak samo atrakcyjną ofertę jak odwiedzający naszą siedzibę: szeroki wybór kas i drukarek fiskalnych wiodących producentów takich jak Posnet, Elzab, Novitus, Emar, Innova czy Torell, profesjonalne oprogramowanie dla firm (InsERT, Symplex, Softech, GDATA, Insoft, AcomNEX), terminale płatnicze ITCARD, wagi sklepowe (DIGI, CAS, DIBAL), monitory dotykowe ELO, czytniki kodów kreskowych (Honeywell, Motorola) i inne urządzenia.

BUCHCOM – Biuro Rachunkowe Pruszków

BUCHCOM biuro rachunkowe jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Sygnatariuszem Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych. Co to oznacza dla naszych Klientów? Przede wszystkim najwyższą jakość świadczonych usług księgowych, rzetelność, terminowość i prawidłowość wykonywanych rozliczeń. Do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przyjmowani są wyłącznie certyfikowani księgowi, świadczący usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z zasadami etyki i standardami moralnymi. Z kolei Kodeks Etyki Zawodowej wyznacza księgowym wygórowane standardy pracy – stuprocentową uczciwość, jak również pełną odpowiedzialność za prowadzone rozliczenia przed urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasze biuro rachunkowe w Pruszkowie posiada ubezpieczenie OC.

BUCHCOM – Wdrożenia i Szkolenia

Wieloletnia współpraca z małymi i średnimi przedsiębiorstwami z różnych branż zaowocowała znajomością potrzeb konkretnych działalności. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze rozwiązania, najbardziej dopasowane do specyfiki firmy. Profesjonalizm naszych specjalistów i najwyższą jakość obsługi potwierdzają setki naszych Klientów z branży handlowej, księgowej, motoryzacyjnej, gastronomicznej, medycznej, prawniczej, fryzjerskiej, kosmetycznej i wielu innych. Ogromna liczba przedsiębiorców przekonała się, jak bardzo korzystna okazuje się współpraca z jedną firmą w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, sprzedaży i serwisowania kas fiskalnych i innych urządzeń sklepowych, a także terminali płatniczych i oprogramowania. To oszczędność czasu i pieniędzy, a także gwarancja wyjątkowo atrakcyjnej oferty i bieżącego wsparcia na każdym etapie prowadzenia działalności. BUCHCOM Kasy fiskalne w Pruszkowie to 100% jakości naszej firmy!