Serwis InsERT

Profesjonalne oprogramowanie dostosowane do konkretnych potrzeb danej działalności to podstawa dobrze funkcjonującego biznesu. Wie o tym jeden z największych i najbardziej uznanych producentów oprogramowania w Polsce – firma InsERT. Systemy takie jak Subiekt nexo czy Subiekt GT do prowadzenia gospodarki magazynowej i zarządzania sprzedażą, Rachmistrz nexo i Rachmistrz GT do prowadzenia uproszczonej księgowości czy Gestor nexo i Gestor GT do zarządzania relacjami z klientami od lat cieszą się niezmienną popularnością wśród polskich przedsiębiorców.

 

nexo_750x200

Aby wykorzystać w pełni możliwości systemów InsERT, koniecznie trzeba współpracować z doświadczony serwisem, który zajmuje się także wdrożeniami i prowadzeniem szkoleń. BUCHCOM – Oprogramowanie dla firm Pruszków to Partner InsERT oraz Partner Serwisowy InsERT. Posiadanie takiego statusu zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie, doskonałej znajomości wszystkich programów InsERT – ich możliwości pod kątem specyfiki firm z różnych branż, a także znajomości potrzeb przedsiębiorstw i umiejętności dopasowania rozwiązań, które wzmocnią ich pozycję na rynku i pomogą realnie zwiększyć zyski.

 

Partner InsERT

 

partner_insert

Partner InsERT – to bardzo dobra znajomość oprogramowania, doświadczenie, rzetelność, zaufanie użytkowników pracujących już na oprogramowaniu. Jeśli dany podmiot nie spełnia wymagań producenta, zostaje skreślony z listy. Co więcej, firma InsERT wymaga od swoich partnerów uczestniczenia w kompleksowych szkoleniach. Dzięki uczestnictwu w nich nasi handlowcy mają zawsze bieżącą wiedzę o aktualizacjach oprogramowania InsERT, jego nowych możliwościach, stosowanych rozwiązaniach i zmieniających się potrzebach przedsiębiorców. BUCHCOM – Oprogramowanie dla firm Pruszków zapewnia kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową – od fachowego doradztwa w zakresie wyboru programu pod kątem specyfiki i potrzeb Klienta, przez skuteczne wdrożenie, aż po zapewnienie wsparcia w późniejszym użytkowaniu wybranego systemu i jego aktualizacji.

Znalezienie rozwiązania optymalnego dla Klienta to podstawowy cel naszych specjalistów. Oferujemy programy do zarządzania sprzedażą: Subiekt nexo i Subiekt GT, mikroSubiekt dla Windows oraz Subiekt Sprint 2; systemy księgowe Rachmistrz nexo i Rachmistrz GT oraz Rewizor nexo i Rewizor GT, Programy do obsługi kadr i płac Gratyfikant nexo i Gratyfikant GT, programy do zarządzanie relacjami z klientami Gestor nexo i Gestor GT, programy dedykowane biurom rachunkowym Biuro nexo i Biuro GT oraz inne systemy: vendero do szybkiego kreowania sklepów internetowych i serwisów firmowych oraz Sello do zarządzania sprzedażą na internetowych serwisach aukcyjnych. Wszystkie programy linii nexo oferujemy także w rozszerzonej wersji PRO.
Nasi doświadczeni serwisanci oprogramowania dla firm w Pruszkowie dobrze znają potrzeby lokalnego rynku, dzięki czemu są w stanie dopasować rozwiązanie optymalne dla każdej działalności.

Zakup oprogramowania to dopiero początek. Zapewniamy kompleksowe szkolenie z obsługi programu w Pruszkowie. Wiedzę ćwiczymy w praktyce, tak aby każdy użytkownik zakończył kurs z dobrą znajomością wybranego systemu InsERT. Ze szkolenia może skorzystać każdy pracownik, który będzie miał styczność z programem.
Kolejny krok to wdrożenie, czyli dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb firmy – skonfigurowanie jego parametrów, funkcji itp. Skuteczne wdrożenie może trwać od kilku dni do nawet kilku miesięcy, warto więc uwzględnić ten czas w momencie planowania zakupu programu.

Jedną z największych zalet oprogramowania dla firm InsERT jest praca w systemie – zintegrowane programy korzystają z tej samej bazy klientów, towaru, dokumentów itp. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy – dane wprowadzone za pomocą jednego programu automatycznie pojawiają się lub zostają zmienione w całym systemie. Dzięki temu nie trzeba powielać tych samych czynności, co przyczynia się nie tylko do sprawniejszej pracy całej firmy, ale też do zminimalizowania liczby popełnianych błędów. Skuteczna integracja systemów InsERT to zadanie dla doświadczonego specjalisty – BUCHCOM w Pruszkowie od lat pracuje z Klientami na oprogramowaniu InsERT. Wykorzystujemy je też we własnej pracy, dzięki czemu posiadaną wiedzę każdego dnia wykorzystujemy w praktyce.

Partner Serwisowy InsERT

 

punkt_serwisowy_insertJako Partner Serwisowy InsERT w Pruszkowie mamy obowiązek interweniować w razie problemów z obsługą programu. Służymy wsparciem w zakresie szeroko pojętej pomocy technicznej. Klient sam decyduje, czy chce uzyskać pomoc na miejscu w firmie, czy skorzystać z pomocy zdalnej. Ta druga opcja w większości przypadków okazuje się lepszą, tańszą i szybszą alternatywą dla wizyty serwisanta w firmie – wystarczy pobrać i zainstalować prosty program, za pomocą którego nasz specjalista łączy się z komputerem Klienta, diagnozuje problem i w wielu przypadkach usuwa go w ciągu kilku minut. Takie połączenie jest całkowicie bezpieczne, a pracownik serwisu ma dostęp wyłącznie do danych udostępnionych mu przez użytkownika programu.

Programy dla firm InsERT zostały w pełni przystosowane do obowiązku przesyłania danych w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Przepisy, które weszły w życie 1 lipca 2016 r. zobowiązują podatników do przesyłania ewidencji VAT każdego miesiąca bez wezwania organu podatkowego w formie plików o ujednoliconej strukturze i określony formacie. Obecnie funkcjonuje 7 struktur JPK, przesyłanych do e-kontroli drogą elektroniczną lub na informatycznym nośniku danych. Użytkownicy oprogramowania InsERT mają pewność, że stosowane przez nich systemy całkowicie odpowiadają aktualnym wymogom prawnym. Wszystkie programy są na bieżąco aktualizowane pod kątem zmieniających się przepisów oraz potrzeb przedsiębiorców.
BUCHCOM w Pruszkowie to także doświadczone biuro rachunkowe, w którym pracują wyłącznie certyfikowani księgowi. Każdego roku korzystamy z licznych szkoleń, dzięki czemu znamy aktualnie obowiązujące przepisy. Nasi Klienci zawsze mogą zwrócić się do nas o poradę lub wsparcie w kwestiach podatkowych i innych kwestiach związanych z prowadzeniem firmy. Korzystanie z usług jednej firmy w zakresie oprogramowania, usług księgowych, a także urządzeń fiskalnych i innych urządzeń sklepowych to ogromny zysk dla każdego podatnika – nie tylko ze względu na skrócenie czasu obsługi, ale też ze względu na znajomość jego potrzeb, a co za tym idzie możliwość znalezienia najlepszych rozwiązań w każdym aspekcie działalności.