Program dla gastronomii – rozwiązanie stworzone z myślą o maksymalnym ułatwieniu pracy kasjera, kelnera i kucharza. Skrócenie wielu procesów, zapewnienie dobrej komunikacji w lokalu gastronomicznym w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń podniesie na wyższy poziom jakość obsługi klienta. A jak wiadomo, w branży gastronomicznej zadowolony klient to podstawa sukcesu. Programy dla gastronomii sprawdzają się nie tylko w największych restauracjach, ale też w kawiarniach, fast-foodach, a nawet niewielkich barach mlecznych – wszędzie tam, gdzie właściciel lokalu dba o klienta i ceni nowoczesne rozwiązania.

Na polskim rynku działa kilku producentów oferujących funkcjonalne oprogramowanie dla gastronomii. Jednym z nich jest Softech – twórca Gastro, jednego z najstarszych systemów dedykowanych branży. Również Symplex i Insoft – firmy zajmujące się tworzeniem oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw – mają w swojej ofercie systemy dla gastronomii. BUCHCOM Salon sprzedaży oprogramowania dla gastronomii w Pruszkowie oferuje aplikacje tych właśnie producentów. Znamy potrzeby lokalnych firm, wybieramy więc wyłącznie najwyższej jakości programy dostosowane do specyfiki rynku i branży.

 

Wybierając program dla gastronomii, warto zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych czynników:

l

Prostota obsługi

Żaden właściciel lokalu gastronomicznego nie ma czasu na wielogodzinne szkolenia nowych pracowników – program, z którego korzysta restauracja, kawiarnia czy bar, powinien być intuicyjny w obsłudze. Nauka wykonywania najważniejszych czynności przy pomocy nowoczesnych systemów zabiera nie więcej niż 15 minut! Program prosty w obsłudze to także szybsza i sprawniejsza praca kelnera oraz ograniczenie do minimum ryzyka popełnienia błędu.

l

Współpraca z urządzeniami

W skład systemu gastronomicznego oprócz oprogramowania i drukarki fiskalnej powinny wchodzić także urządzenia takie jak ekran dotykowy, terminal płatniczy i inne. Nowoczesny program powinien komunikować się z tymi modelami sprzętu, którym sprzedawca posługuje się w lokalu lub które zamierza nabyć. Czym bardziej nowocześnie wyposażone stanowisko kasjerskie, tym sprawniejsza obsługa klienta, a co za tym idzie więcej zadowolonych klientów i większy zysk dla lokalu.

l

Integracja programów

Program do prowadzenia sprzedaży w lokalu gastronomicznym to jedno, a program do dokonywania analiz finansowych, zarządzania przedsiębiorstwem itp. to drugie. Warto korzystać z linii zintegrowanych programów, które współpracują ze sobą – wymieniają dane, pozwalają planować różne działania itp. Bardzo nowoczesnym rozwiązaniem są np. programy dla kelnerów instalowane na tablecie lub smartfonie (Gastro miniPOS oraz Bonownik) – kelner nie spisuje już zamówienia na kartce, lecz wprowadza je do systemu, skąd jest ono automatycznie przesyłane do kuchni – bez pomyłek i niedomówień. To nie tylko ogromna oszczędność czasu i sił pracowników, ale też wzrost renomy lokalu gastronomicznego!

Aby wybrać oprogramowanie najlepiej odpowiadające specyfice danego lokalu gastronomicznego, warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego serwisanta. BUCHCOM Programy dla gastronomii Pruszków to serwis wyspecjalizowany w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla tej właśnie branży. Oferujemy nie tylko systemy gastronomiczne, ale też wszystkie potrzebne urządzenia zewnętrzne – kasy i drukarki fiskalne, ekrany dotykowe i inne. Warto powierzyć przyszłość swojej restauracji czy innego lokalu specjaliście – dzięki temu jakość obsługi klient wzrośnie, a firma będzie notowała coraz większe zyski!