terminale platnicze pruszkow itcard planetpay

terminale płatnicze Pruszków

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem terminala płatniczego w swoim sklepie czy punkcie usługowym? Świetnie – właśnie zrobiłeś pierwszy krok do zwiększenia zysków firmy! Jeszcze nigdy oferta na terminale płatnicze nie była tak korzystna – przyjmowanie płatności elektronicznych naprawdę się opłaca.

Wyobraź sobie dwóch klientów – jeden ma w portfelu 20 zł, a drugi ma kartę płatniczą. Jak myślisz, który wyda więcej? Pierwszy ma ograniczenie, drugi nie – może wydać 20 zł, ale może i 50 zł, jeśli coś akurat wpadnie mu w oko. Praktyka pokazuje, iż klienci płacący kartą wydają więcej. A większe zakupy to realnie większy zysk dla przedsiębiorcy.

Istnieją konsumenci, którzy płacą tylko kartą. Wyciągnięcie gotówki to dla nich ostateczność, na którą przystają niechętnie. Co to za ludzie? Przeważnie młodzi i zamożni, do tego zapracowani i przyzwyczajeni do wygody. Dużo zarabiają i dużo wydają, ale chcą być szybko i sprawnie obsłużeni. Chcesz zyskać takich klientów? Jak najszybciej wprowadź terminal płatniczy do swojego sklepu czy punktu usługowego. Przestań liczyć na to, że klient wypłaci pieniądze z pobliskiego bankomatu i przyjdzie do Ciebie na zakupy – on pójdzie do konkurencji, bo może zapłacić kartą. Powstrzymaj go przed tym – przyciągnij takiego klienta do swojego sklepu czy punktu!

A co z prowizją od transakcji elektronicznych, której tak nie lubią przedsiębiorcy? Jeszcze nigdy nie była ona tak niska jak teraz. Jeszcze do połowy 2014 r. średnia prowizja wynosiła 1,63%. Spraw, by Twoi klienci zapomnieli o stresie związanym z minimalną kwotą płatności.

Chcesz mieć najwyższej jakości terminal płatniczy, ale nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych na urządzenie? Zapomnij o takich kwotach! Dostaniesz od nas wybrany terminal za stałą miesięczną opłatą – przy umowie na 24 miesiące wynosi ona 1 zł przez pierwsze 3 miesiące, a później już od 44 zł (w zależności od modelu).

Stała miesięczna opłata abonamentowa obejmuje wszystkie czynności związane z transmisją danych, a także:

  • Obsługę kart zbliżeniowych
  • Doładowania telefonów GSM
  • Cashback – wypłatę gotówki przy okazji robienia zakupów
  • Zestaw materiałów indentyfikacyjnych
  • Elektroniczną fakturę
  • Całodobowe wsparcie Call Center

Oferujemy również szkolenia z obsługi wybranego terminala płatniczego, a także umieszczenie logo firmy na pokwitowaniu.

Zdobądź klientów zagranicznych dzięki nowej usłudze Dynamic Currency Conversion (DCC). Umożliwia ona klientom dokonanie transakcji bezgotówkowych w walucie swojej karty (innej niż PLN). Dodatkowo otrzymujesz też prowizję za każdą dokonaną transakcję.

 

Płatności obsługuje ITCARD – drugi pod względem liczby bankomatów operator w Polsce. ITCARD zajmuje się kompleksową obsługą kart „klasycznych”, kart zbliżeniowych i stykowych, kart wirtualnych, kart pre-paid oraz kart instant issue.

 

Terminale płatnicze dla Ciebie:

 

Terminal płatniczy Verifone VX-675

Oto najmniejszy na świecie, funkcjonalny i ergonomiczny terminal płatniczy Verifone VX-675. Wyposażony w podstawkę ładującą, sprawdza się we wszelkiego typu sklepach oraz punktach usługowych. Bezprzewodowy, działa nawet w najtrudniejszych warunkach. Bardzo często wybierany do małych stanowisk kasjerskich – ze względu na swoje niewielkie gabaryty.

Dzięki wzmocnionej obudowie terminal płatniczy Verifone VX-675 jest wyjątkowo odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Niezwykle prosty w obsłudze, nie wymaga czasochłonnych szkoleń. Choć tak mały, został wyposażony w wygodną, wyraźną klawiaturę – wpisanie PIN-u okaże się banalnie proste nawet dla osób starszych i niedowidzących.

Verifone VX-675 posiada wszystkie funkcjonalności nowoczesnego terminala płatniczego. Przyjmuje zarówno płatności wymagające potwierdzenia kodem PIN, jak i płatności zbliżeniowe. Współpracuje z kasami i drukarkami fiskalnymi. Posiada wyraźny, kolorowy ekran i szybki mechanizm drukujący potwierdzenia.

Terminal płatniczy Verifone VX-675 kusi również atrakcyjnym, nowoczesnym designem. Dzięki swej mobilności i ergonomiczności urządzenie stało się bardzo popularne wśród firm m.in. z branży hotelarskiej, gastronomicznej, przewozowej i kurierskiej.

Verifone VX-675 spełnia standardy bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.

 

Terminal stacjonarny Verifone VX-520 + Pin pad Verifone 1000SE

Verifone VX-520: Oto solidny, funkcjonalny i wyjątkowo wytrzymały terminal płatniczy przeznaczony do obsługiwania na ladzie. Wyposażony w superszybki procesor ARM11, błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Obsługuj klientów sprawnie i szybko – przyjmowanie płatności elektronicznych jeszcze nigdy nie było tak proste!

Terminal płatniczy Verifone VX-520 to urządzenie o ogromnych możliwościach komunikacyjnych. Wyposażony został w Ethernet, modem, czteropasmowy GPRS, a opcjonalnie także zasilanie akumulatorowe, które umożliwia użytkowanie w dowolnym miejscu.

Dzięki wbudowanemu modułowi NFC terminal płatniczy Verifone VX-520 obsługuje zarówno płatności potwierdzane kodem PIN, jak również płatności zbliżeniowe oraz mobilne. Urządzenie przyjmuje też kupony rabatowe, obsługuje systemy lojalnościowe itp.

Verifone VX-520 obsługuje wszystkie typy kart płatniczych oraz płatności za pomocą telefonu komórkowego. To urządzenie, któremu niestraszne trudne warunki pracy. Wzmocniona obudowa jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia, a wytrzymałe mechanizmy wewnętrzne z powodzeniem wytrzymują m.in. milion naciśnięć klawiszy.

Intuicyjna obsługa, ergonomiczna obudowa sprytnie ukrywająca okablowanie, szybki mechanizm drukujący potwierdzenia, nowoczesny wygląd – to tylko niektóre z wielu zalet tego funkcjonalnego terminala płatniczego.

 

Pin pad Verifone 1000SE: Oto uniwersalne urządzenie do współpracy z terminalem stacjonarnym – wygodne, ergonomiczne i wyjątkowo proste w obsłudze. Duże, wyraźne przyciski i czytelny ekran znacznie ułatwiają wprowadzanie kodu PIN. Dobrze oznaczony czytnik kart zbliżeniowych usprawni obsługę klienta – realizacja takich płatności odbywa się błyskawicznie!

Urządzenie współpracuje z kasą fiskalną, komputerem lub POS-em dzięki portom szeregowym i złączu USB. Istnieje też możliwość wykorzystania specjalnej karty GSM oferowanej w zestawie.

Pin pad Verifone 1000SE to wygoda dla kasjera i poczucie bezpieczeństwa dla klienta. To także ograniczenie do minimum ryzyka popełnianych błędów, a co za tym idzie podniesienie na najwyższy poziom jakości obsługi klienta w sklepie czy punkcie usługowym.