Program dla kadr i płac – rozwiązanie stworzone z myślą o maksymalnym ułatwieniu pracy kadrowych, uproszczeniu i skróceniu wielu procesów, a także automatycznej komunikacji np. z programem Płatnik ZUS. Dedykowane zarówno przedsiębiorstwom samodzielnie zajmującym się sprawami kadrowo-płacowymi, jak i biurom rachunkowym, systemy takie pozwalają na optymalne dopasowanie funkcjonalności do potrzeb i specyfiki firmy.

Na polskim rynku liderem w zakresie dostarczania oprogramowania dla kadr i płac jest firma InsERT. Znane programy Gratyfikant nexo, Gratyfikant nexo oraz Gratyfikant nexo PRO od lat cieszą się ogromną popularnością wśród firm z różnych branż. Wyróżnia je nie tylko bogata funkcjonalność i konfigurowalność, ale też nowoczesny interfejs, bardzo przyjazny dla użytkownika. BUCHCOM Programy dla kadr i płac Pruszków ma w swojej ofercie właśnie systemy InsERT – dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali zawsze najwyższej klasy rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb.

 

Wybierając oprogramowanie kadrowo-płacowe, warto zwrócić uwagę między innymi na poniższe czynniki:

l

Zgodność z aktualnymi przepisami

Regulacje prawne w zakresie zatrudniania pracowników często się zmieniają. Wprowadzane są nowe wytyczne dotyczące składek, umów, terminów, wynagrodzeń itp. Praca kadrowych musi odpowiadać aktualnym wymogom ustawodawcy, a użytkowany system informatyczny powinien wspierać ich w tym zakresie. Profesjonalne oprogramowanie kadrowo-płacowe InsERT jest na bieżąco aktualizowane – zespół specjalistów śledzi na bieżąco zmiany w przepisach, tak aby dostarczane rozwiązania dostosowywać do nich jeszcze przed wejściem w życie modyfikacji. Dzięki temu pracownicy mają pewność, iż wszystkie swoje obowiązki wykonują rzetelnie i prawidłowo.

l

Komunikacja z Płatnikiem

Obowiązkiem każdego biura rachunkowego i każdego przedsiębiorstwa jest generowanie zgłoszeń i rozliczeń ZUS. Ogromnym ułatwieniem w tym zakresie jest udostępniany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych program Płatnik. Nowoczesny system kadrowo-płacowy współpracuje z tym programem – to znaczne ułatwienie i usprawnienie dla każdej firmy.

l

Elektroniczna wysyłka dokumentów

Obecnie biura rachunkowe i większość przedsiębiorstw mają obowiązek wysyłać deklaracje skarbowe (PIT-2, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C, PIT-11, PIT-12, PIT-37, PIT-40) drogą elektroniczną. Warto wybrać program, który daje taką możliwość – dzięki temu kadrowi oszczędzą mnóstwo czasu, a obsługa całości procesów odbywać się będzie przy pomocy jednego narzędzia.

BUCHCOM Programy dla kadr i płac Pruszków zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale też instalacją i serwisowaniem systemów InsERT. Doświadczeni specjaliści wykonują profesjonalne wdrożenia, dzięki którym zastosowane rozwiązanie jest optymalnie dopasowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Dbamy o rozwój przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorstw oraz mikroprzedsiębiorstw – każdego klienta traktujemy indywidualnie.