Drukarka etykiet to wyspecjalizowane urządzenie służące do wydruku wysokiej jakości oznakowań. Sprawdza się w wielu branżach – spożywczej, przemysłowej, medycznej czy gastronomicznej. Drukarki etykiet dzielą się na niskonakładowe i wysokonakładowe. Pierwsze służą do drukowania niewielkiej ilości etykiet, drugie służą do użytku przemysłowego – sprawdzają się np. w branży drukarskiej.
BUCHCOM Drukarki etykiet Pruszków oferuje urządzenia wiodących producentów, przetestowane pod kątem funkcjonalności i niezawodności. Znamy potrzeby lokalnego rynku – dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy trafnie rozpoznać potrzeby klienta i dopasować rozwiązanie idealnie odpowiadające specyfice konkretnej firmy. Zapewniamy również kompleksową opiekę posprzedażową – wsparcie techniczne (instalację drukarki etykiet), merytoryczne (szybkie szkolenie z obsługi urządzenia), a także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Oferujemy wyłącznie urządzenia o wysokich parametrach technicznych, posiadające gwarancję producenta. Nasz sklep z drukarkami etykiet w Pruszkowie zajmuje się kompleksowym wspieraniem małych i średnich przedsiębiorstw w dynamicznym rozwijaniu biznesu. Na półkach naszego salonu sprzedaży znajdą Państwo także kasy i drukarki fiskalne, oprogramowanie dla firm, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, komputery i wiele innych urządzeń. Współpraca z jednym serwisem w zakresie wyposażenia stanowiska sprzedaży to ogromna oszczędność czasu i korzyść – również finansowa – dla całej firmy.