Kasy fiskalne Janki

Szukasz nowoczesnej i prostej w obsłudze kasy fiskalnej? W Jankach prowadzisz sklep lub punkt usługowy, a może dopiero otwierasz działalność? Przygotowaliśmy dla Ciebie doskonale skomponowaną ofertę kas i drukarek fiskalnych najlepszych producentów na rynku! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobrej znajomości potrzeb użytkowników, nasi eksperci-serwisanci potrafią w kilka minut znaleźć kasę optymalną dla każdej branży.

Skorzystaj z profesjonalnej porady, ale wyboru dokonaj samodzielnie. U nas obejrzysz, dotkniesz i przetestujesz każdą kasę, która Ci się spodoba! Zapomnij o dokonywaniu wyboru w ciemno – u nas dokładnie wiesz, co kupujesz!

 

Jak do nas dojedziesz

Chcesz znaleźć salon sprzedaży kas fiskalnych blisko Janek? Bez dojazdów, korków i straty czasu? Świetnie! Kieruj się w stronę Pruszkowa – najkrótszą drogą dotrzesz tu w 16 minut! Znajdziesz nas bez trudu, ponieważ działamy tuż przy głównej ulicy. Zapomnij o trwających wieki poszukiwaniach miejsca parkingowego – przy naszym salonie swobodnie zaparkujesz!

 

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Co jeszcze zyskasz z salonem sprzedaży kas fiskalnych BUCHCOM? Bezpłatną instalację, programowanie i fiskalizację urządzenia, pomoc w przygotowaniu dokumentów do urzędu skarbowego, a także zestaw wysokiej jakości papieru termicznego do wybranej kasy. Wszystko to całkowicie za darmo! Ponadto przeszkolimy wszystkich przyszłych użytkowników urządzenia z jego obsługi. Na co jeszcze czekasz?

 

Jaka kasa fiskalna?

Zastanawiasz się, jaką kasę fiskalną wybrać? Wbrew pozorom urządzenia tego typu bardzo się od siebie różnią. Drukarki fiskalne pracują za pośrednictwem oprogramowania sprzedażowego. Kasy fiskalne mogą działać autonomicznie – obsługuje się je za pomocą klawiatury. Jeśli będziesz podróżować z kasą, wybierz urządzenie mobilne. Do pracy stacjonarnej wybierz kasę małą, średnią lub systemową – zależnie od potrzeb. Nasi doświadczeni doradcy dobiorą urządzenie najlepsze dla Twojej działalności – dobrze wiedzą, jaka kasa fiskalna w Jankach najlepiej spełni swoją rolę!