Kasy fiskalne Michałowice

Otwierasz sklep lub punkt usługowy i poszukujesz kasy fiskalnej w Michałowicach? A może już długo prowadzisz biznes i chcesz wymienić urządzenie na nowe? Zapomnij o długich podróżach i staniu w korkach – Twoja nowa kasa fiskalna jest tuż obok Ciebie! Przygotowaliśmy doskonale skomponowaną ofertę kas i drukarek fiskalnych najlepszych polskich producentów – każde z urządzeń wyróżnia się prostotą obsługi, funkcjonalnością i niezawodnością.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy doskonale rozpoznać potrzeby firm i błyskawicznie ocenić, jaka kasa fiskalna będzie najlepsza dla danego sklepu czy lokalu usługowego. Małe, mobilne, średnie, systemowe, drukarki fiskalne – każdą kasę obejrzysz, dotkniesz, a nawet przetestujesz! Dzięki temu będziesz mieć pewność najlepszego możliwego wyboru.

 

Jak do nas dojedziesz

Kieruj się na Pruszków – drogą wojewódzką nr 719 dojedziesz prosto do salonu sprzedaży kas BUCHCOM. Twoja nowa kasa fiskalna w Michałowicach znajdzie się w 9 minut! Zaparkujesz na wygodnym parkingu. Nasz salon sprzedaży znajduje się przy głównej ulicy, więc bez trudu do nas trafisz!

 

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Zyskaj więcej niż tylko kasę fiskalną. Zespół specjalistów BUCHCOM zapewni Ci fachowe wsparcie przy wyborze odpowiedniego urządzenia, przeszkoli personel z jego obsługi, zaprogramuje, zafiskalizuje i pomoże przygotować dokumenty związane z instalacją kasy – wszystko to zupełnie za darmo! W prezencie otrzymasz od nas także zestaw wysokiej jakości papieru termicznego do wybranej kasy.