Kasy fiskalne Otrębusy

Potrzebujesz praktycznej kasy fiskalnej do sklepu lub lokalu usługowego w Otrębusach? Wiesz, że użytkowanie takiego urządzenia wiąże się z okresowymi wizytami w serwisie, więc nie chcesz daleko jeździć? Świetnie! Tuż obok czeka Twoja nowa kasa fiskalna! Nasz profesjonalny salon sprzedaży i serwis fiskalny dysponuje doskonale skomponowaną ofertą, dzięki której z łatwością dopasujemy urządzenie optymalne dla Twojej działalności. Niezależnie od tego, jak działasz – prowadzisz w Otrębusach stacjonarny sklep, działasz mobilnie, masz lokal gastronomiczny – z nami wybierzesz urządzenie, które wzniesie na najwyższy poziom jakość obsługi Twojego klienta!

Chcesz skorzystać z profesjonalnej porady, ale decyzję podjąć samodzielnie? Przyjedź do nas! Obejrzyj kasy, sprawdź je, wypróbuj – nie śpiesz się! Przekonaj się osobiście, które urządzenie najlepiej Ci odpowiada.

 

Jak do nas dojechać

Wsiądź w samochód, jedź drogą wojewódzką nr 719, za 9 minut będziesz w salonie sprzedaży BUCHCOM w Pruszkowie! Znajdziesz nas bez trudu – czekamy na Ciebie przy głównej ulicy. Jednocześnie w oddaleniu od ścisłego centrum miasta, dzięki czemu z łatwością zaparkujesz na wygodnym parkingu.

 

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Twoja nowa kasa fiskalna w Otrębusach już czeka na Ciebie! Ale to nie wszystko. Dbamy o rozwój biznesu naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy dla nich pakiet dodatkowych korzyści. Z nami zyskasz nie tylko profesjonalne wsparcie przy wyborze kasy fiskalnej, ale też zupełnie darmowe programowanie i fiskalizację, pomoc w przygotowaniu dokumentów, a także kompleksowe szkolenie z obsługi urządzenia dla wszystkich użytkowników i zestaw wysokiej jakości papieru termicznego. Przyjedź do nas i sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować!