Kasy fiskalne Piastów

Prowadzisz sklep lub punkt usługowy w Piastowie? Potrzebujesz kasy fiskalnej, ale nie chcesz daleko jechać? Świetnie! Mamy dla Ciebie bardzo duży wybór kas i drukarek fiskalnych najlepszych polskich producentów. Niezależnie od branży, w której działasz, znajdziemy urządzenie odpowiednie dla Twojej firmy. Nasi doświadczeni specjaliści czekają na Twoją wizytę – przyjedź, zobacz kasy, porównaj, wypróbuj! Wybierz urządzenie idealnie odpowiadające potrzebom Twojej firmy – z nami zyskasz profesjonalne doradztwo, dzięki czemu wybierzesz dobrze!

Mała, mobilna, średnia, systemowa, a może drukarka fiskalna? Dzięki doskonale skomponowanej ofercie z łatwością dobieramy urządzenia optymalne dla firmy, niezależnie od profilu jej działalności.

 

Jak do nas dojedziesz

 

Oszczędź czas, zapomnij o dalekich wycieczkach. Kieruj się drogą wojewódzką nr 719 – czekamy na Ciebie w Pruszkowie. Dotrzesz do nas w 8 minut! Pomyśl, jaka to będzie wygoda, gdy w późniejszym czasie będzie trzeba odwiedzić serwis. Zaparkuj na wygodnym parkingu. Znajdziesz nas bez trudu – jesteśmy przy głównej ulicy. Właśnie tu na Ciebie czekamy!

 

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

 

Z nami Twoja nowa kasa fiskalna w Piastowie przyniesie jeszcze więcej korzyści! Przeprowadzimy zupełnie darmową fiskalizację, zaprogramujemy kasę i przeszkolimy z jej obsługi wszystkich użytkowników. Pomożemy Ci przygotować niezbędne dokumenty i wytłumaczymy, jak uzyskać ulgę na kasę fiskalną. Gratis dostaniesz od nas zestaw wysokiej jakości papieru termicznego.