kasy fiskalne Reguły

Szukasz nowoczesnej, a zarazem prostej w obsłudze kasy fiskalnej do sklepu w Regułach? A może otwierasz punkt usługowy? Myślisz, że dobrze zapatrzone salony sprzedaży tego typu sprzętu są tylko w Stolicy? A co, jeśli Twoja nowa kasa fiskalna jest tuż obok Ciebie? Jeśli nie musisz stać w korkach, szukać miejsca parkingowego, marnować czasu i benzyny? Poznaj serwis fiskalny BUCHCOM –znakomicie zaopatrzony salon, w którym pracują eksperci doskonale zaznajomieni z potrzebami firm z lokalnego rynku. Z myślą o potrzebach przedsiębiorców przygotowaliśmy ofertę najlepszych urządzeń, spełniających wymagania różnych firm, działających w różnych branżach.

Zapomnij o kupowaniu kota w worku. Przyjedź do nas, zobacz kasy na żywo, dotknij ich, włącz, przetestuj, wypróbuj! Dowiedz się, które urządzenie będzie dla Ciebie najbardziej przyjazne. Wybraliśmy dla Ciebie wyłącznie solidne i niezawodne kasy i drukarki fiskalne najlepszych polskich producentów.

 

Jak do nas dojedziesz?

Jedź drogą nr 719 – nie musimy tłumaczyć Ci, jak dojechać do Pruszkowa! Jesteśmy na ulicy Prusa, tuż przy głównej drodze, doskonale widoczni. Twoja nowa kasa fiskalna w Regułach znajdzie się w 9 minut! Zapomnij o wielogodzinnym staniu w korkach, uciążliwym poszukiwaniu miejsca parkingowego – trafisz do nas z łatwością i z jeszcze większą łatwością zaparkujesz! Wybierz serwis fiskalny i salon sprzedaży kas fiskalnych blisko Reguł!

 

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet dodatkowych korzyści. Otrzymasz od nas zupełnie bezpłatną instalację, programowanie i fiskalizację wybranej kasy, zestaw papieru termicznego najwyższej jakości, a także profesjonalne szkolenie z obsługi technicznej urządzenia – mogą wziąć w nim udział wszyscy przyszli użytkownicy! Damy Ci to wszystko, więc nie czekaj – już dziś odwiedź nas salon sprzedaży kas i drukarek fiskalnych!

 

Jaka kasa fiskalna

Zastanawiasz się, jaka kasa fiskalna będzie najlepsza dla Twojego sklepu w Regułach? Mała, średnia, systemowa – te modele sprawdzają się w pracy stacjonarnej, a różnią m.in. wielkością bazy PLU, możliwościami komunikacyjnymi czy dodatkowymi funkcjonalnościami. Jeśli działasz w terenie, wybierz mobilną kasę fiskalną. Jeśli pracujesz w systemie sprzedaży, wybierz drukarkę fiskalną. Najlepiej jednak skorzystaj ze wsparcia naszego doświadczonego eksperta-serwisanta, który zada zaledwie kilka pytań by dowiedzieć się, jaka kasa fiskalna w Regułach okaże się najlepsza właśnie dla Twojej działalności!