Kasy fiskalne Ursus

Prowadzisz sklep lub świadczysz usługi w Ursusie? Wiesz, że dobre kasy fiskalne to podstawa skutecznej sprzedaży? Poznaj nasz salon sprzedaży kas i drukarek fiskalnych BUCHCOM – jesteśmy blisko Ciebie i Twojego biznesu! Misją zespołu naszych serwisantów jest wspieranie lokalnego rynku, dlatego dobrze znamy potrzeby przedsiębiorców. Przygotowaliśmy doskonale skomponowaną ofertę kas i drukarek fiskalnych wiodących polskich producentów – każde z urządzeń wyróżnia się wysoką jakością i niezawodnością. Wystarczy nam zaledwie kilka informacji, by znaleźć urządzenie optymalnie trafiające w potrzeby Twojej firmy.

Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia w wyborze urządzenia, ale ostatecznie zadecyduj samodzielnie! Przyjedź do nas, obejrzyj kasy, dotknij ich, weź do ręki, włącz, wypróbuj! Dzięki temu znajdziesz urządzenie, z którym praca stanie się przyjemnością, a obsługa klienta wzniesie się na najwyższy poziom.

 

Jak do nas dojedziesz

Twoja nowa kasa fiskalna w Ursusie znajdzie się zaledwie w 13 minut! Wybierasz się do centrum Stolicy? Zawróć! Zapomnij o staniu w korkach i poszukiwaniu miejsca parkingowego. Kieruj się na Pruszków – znajdziesz nas przy drodze nr 719. Łatwo nas znaleźć, jesteśmy dobrze widoczni. Dysponujemy dla Ciebie miejscem parkingowym. Nie czekaj! My czekamy na Ciebie w Pruszkowie.

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Wprowadzenie kasy fiskalnej w działalności wbrew pozorom nie jest takie proste, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet ułatwień. To nasz prezent dla Ciebie – zupełnie za darmo! Co obejmuje? Bezpłatną instalację, programowanie i fiskalizację, a także zestaw wysokie jakości papieru termicznego do wybranej przez Ciebie kasy. Profesjonalne wsparcie w przygotowaniu dokumentów instalacyjnych do urzędu skarbowego. Ponadto przeszkolimy wszystkich Twoich pracowników z obsługi technicznej urządzenia – szybko, sprawnie i skutecznie!

 

Jaka kasa fiskalna

Aby kasa fiskalna w Ursusie spełniła swoją rolę i przyniosła firmie wymierne korzyści, musi być dobrze wybrana. Nie wystarczy znaleźć najtańsze lub jakiekolwiek urządzenie. Kasy fiskalne mogą być mobilne, małe, średnie lub systemowe – wybór konkretnego modelu zależy od specyfiki prowadzonej działalności, szerokości asortymentu, warunków pracy i wielu innych czynników. Do wyboru masz także drukarki fiskalne – urządzenia zaprojektowane do pracy z oprogramowaniem sprzedażowym. Nie wiesz, jaką wybrać? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji u naszego doświadczonego serwisanta – przedstawi on propozycje kas, które najlepiej sprawdzą się w Twoim sklepie czy punkcie usługowym. Nie czekaj – przyjedź do nas. Z nami dokonasz najlepszego wyboru!