Elegancja, funkcjonalność i niezawodność – to właśnie te cechy sprawiają, że drukarka fiskalna TRIO Online została doceniona przez przedsiębiorców w Polsce. Dane mówią same za siebie! Firma Posnet, producent urządzenia, zafiskalizowała w 2020 r. już 100 tys. modeli tej drukarki!

Jeszcze niedawno urządzenia fiskalne online były zupełną nowością na rynku. Teraz powoli zadomawiają się w firmach – i to nie tylko tych, które są zobligowane przepisami do ich stosowania.  Sklepy, punkty usługowe czy lokale gastronomiczne decydują się na kasy fiskalne online zamiast sprzętów z kopią elektroniczną. Powodem jest możliwość uzyskania ulgi do 700 zł przy starcie z ewidencją lub wymianie urządzenia. Ponadto modele online’owe to aktualnie najnowocześniejsze wersje kas i drukarek rejestrujących.

 

Drukarka fiskalna TRIO Online – design, który przykuwa uwagę

Drukarka fiskalna TRIO Online wyróżnia się wyjątkowym designem – minimalizm i elegancja zostały dostrzeżone przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzone przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Urządzenie można obsługiwać np. za pośrednictwem tableta lub smartfona – funkcje te, połączone z nowoczesnym wyglądem, znacząco podnoszą renomę firmy.

 

Wygodna dla operatora i klienta

W TRIO Online zaprojektowano specjalny uchwyt na tablet lub smartfon – dzięki temu operator ma dobry dostęp do wyświetlanych danych. Detal ten wpływa jednak nie tylko na wygodę kasjera, ale również komfort klienta. Po obróceniu uchwytu można bowiem zaprezentować klientowi ekran np. z informacjami dotyczącymi składanego zamówienia. Urządzenie jest nieduże, więc wkomponuje się w przestrzeń nawet małego stanowiska kasowego. Elegancję i małe gabaryty doceni nie tylko branża HoReCa, ale też właściciele butików czy sklepów z biżuterią.


BUCHCOM Drukarki fiskalne Online Pruszków to autoryzowany sprzedawca i serwisant urządzeń POSNET. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pomoże dobrać optymalne rozwiązanie, jeśli chodzi o koszt i funkcjonalność kasy fiskalnej dla firmy. Buchcom to wsparcie nie tylko na etapie wyboru odpowiedniego urządzenia, ale też jego wdrożenia i utrzymania. Fiskalizacja, szkolenie personelu z obsługi nowego sprzętu i kompleksowa opieka posprzedażowa – wszystko to uzyskasz korzystając z oferty BUCHCOM.

 

Drukarki fiskalne Pruszków – zobacz naszą ofertę!