Stacjonarna, mobilna, duża i mała – kasa online dla mechanika w Pruszkowie powinna być odpowiednio dopasowana do potrzeb działalności. Sprawdź, od kiedy mechanik musi mieć kasę fiskalną online i czym się kierować przy wyborze. Poznaj też kasy i drukarki fiskalne online najbardziej cenione przez polskich mechaników.

Kasy fiskalne online na dobre zadomowiły się na polskim rynku. Wprowadzone zostały od 1 maja 2019 r. w wyniku m.in. nowelizacji ustawy o VAT. Obecnie większość przedsiębiorców ma wybór – mogą ewidencjonować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online lub tradycyjnej kasy z elektroniczną lub papierową kopią paragonu (przy czym ten ostatni typ urządzeń nie jest już dostępny do zakupu).

Wkrótce jednak część podatników będzie musiała obowiązkowo wprowadzić kasy online w działalności. Wśród nich znajdą się m.in. mechanicy i wulkanizatorzy z Pruszkowa.

 

Kasa online dla mechanika w Pruszkowie

Mechanicy, wulkanizatorzy i właściciele stacji paliw muszą mieć kasy online od 1 stycznia 2020 r. Jednak ze względu na konieczność dopełnienia różnych formalności związanych z instalacją urządzenia, warto rozejrzeć się za nim wcześniej. Przede wszystkim wybierzmy dobry, kontaktowy i doświadczony serwis, który pomoże nam znaleźć kasę trafiającą w potrzeby mechanika.

Kasa online dla mechanika w Pruszkowie nie musi być droga. W rzeczywistości ceny urządzeń tej nowej generacji – przesyłające dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) – różnią się niewiele lub nie różnią się wcale od swoich odpowiedników z elektroniczną kopią paragonu. Przedstawiamy najpopularniejsze modele kas online’owych dla mechaników – cenione za funkcjonalność, wytrzymałość, niezawodność i atrakcyjną cenę.

  • Posnet BINGO Online to solidna, praktyczna i bardzo wytrzymała kasa fiskalna – niestraszne jej wstrząsy, uderzenia, a nawet upadki. Działa niezawodnie nawet w trudnych warunkach pracy mechanika. Z systemem CRK komunikuje się w sposób wybrany przez użytkownika – połączenie z Internetem może odbywać się zarówno przez łącze LAN/Ethernet, przez USB, którym kasa podłączona jest do komputera, jak i zupełnie mobilnie dzięki modemowi BOX 3G.
  • Elzab K10 Online to nowoczesna kasa online dla mechanika w Pruszkowie, obsługiwana za pomocą wygodnego panelu operatora. Dzięki małym gabarytom i niskiej wadze świetnie sprawdza się w pracy mobilnej i w małych warsztatach. Komunikuje się z siecią teleinformatyczną za pomocą modułu Bluetooth lub GPRS. Niezawodność i prostota obsługi to jej niewątpliwe zalety.
  • FAWAG Lite Online to propozycja dla mechaników, którzy cenią solidne, a zarazem budżetowe rozwiązania. Ta nowoczesna kasa online’owa posiada wszystko, czego wymagamy od takiego urządzenia. Prosta w obsłudze, solidna i niezawodna, łączy się z siecią za pomocą portu komunikacyjnego LAN/Ethernet, USB podłączone do komputera, a opcjonalnie także przez uniwersalny modem BOX 3G. Kasa ta wyróżnia się atrakcyjną ceną.

 

Drukarka fiskalna dla mechanika w Pruszkowie

Mechanicy, którzy w swojej pracy wykorzystują funkcjonalne oprogramowanie dedykowane warsztatom samochodowym lub po prostu program sprzedażowy, odniosą większą korzyść z zakupu drukarki fiskalnej. Urządzenia tego typu obsługiwane są za pośrednictwem systemu sprzedażowego. Wśród drukarek fiskalnych najbardziej popularnych wśród mechaników wymienić można:

  • Novitus DEON Online to mała i lekka drukarka fiskalna, świetna w małym warsztacie i w pracy mobilnej. Niezawodna i funkcjonalna, komunikuje się z CRK za pomocą złącza LAN, WLAN itp., a opcjonalnie – przez moduł łączności Wi-Fi i GSM.
  • Posnet TRIO Online to nowoczesna, stacjonarna drukarka fiskalna, znakomicie sprawdzająca się w większych warsztatach. Wyposażona została w sieciową kartę po USB. Istnieje też możliwość zamówienia wersji z interfejsem Wi-Fi.

 

Kasy fiskalne