Działasz w branży Beauty albo HoReCa? W takim razie nowa promocja Posnetu jest skierowana właśnie do Ciebie. Wiodący producent kas w Polsce proponuje przedsiębiorcom oddanie urządzenia online do użytkowania, a płatność za nie nawet pół roku później. Specjalna oferta została przygotowana tylko dla wybranych podatników.

Pandemia COVID-19 wpłynęła negatywnie na działanie wielu przedsiębiorców. Wśród najbardziej poszkodowanych znalazły się branże hotelarska i gastronomiczna, a także branża Beauty. Świadczenie usług w salonach fryzjerskich i kosmetycznych zostało całkowicie zatrzymane. Hotele, pensjonaty i restauracje świeciły pustkami. Firmy, które przetrwały trudny okres, powoli wracają do normalności. Z pewnością jest to jednak czas, gdy właściciele zastanawiają się nad każdym, nawet najmniejszym wydatkiem. Dlatego nowa promocja Posnetu jest w obecnym czasie szczególnie atrakcyjna.

 

Nowe terminy kas fiskalnych online

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce nałożyła się na zaplanowane już w 2019 r. terminy wymiany na kasy online dla kosmetyczek, fryzjerów, hoteli i gastronomii. W związku z tą wyjątkową sytuacją rząd postanowił przesunąć terminy wprowadzenia urządzeń online’owych.

Przedsiębiorcy świadczący usługi kosmetyczne, kosmetologiczne i fryzjerskie mają stosować kasy online od 1 lipca 2021 r., natomiast hotele i gastronomia od 1 stycznia 2021 r. Każda ze wspomnianych branż zyskała więc dodatkowe pół roku na rozpoczęcie stosowania kas online’owych.

 

Nowa promocja Posnetu

Rząd przesunął terminy wprowadzenia kas, a firma Posnet zaproponowała przesunięcie terminu płatności za kupione urządzenie. Nowa promocja Posnetu skierowana jest do branży Beauty oraz branży HoReCa. Przedsiębiorcy działający w tych obszarach, którzy zdecydują się na kasy fiskalne online teraz, mogą za nie zapłacić dopiero za 6 miesięcy.

Akcja pozwala na spokojnie wybrać odpowiednie urządzenie rejestrujące, zanim pojawią się tłumy zainteresowanych. Podatnicy unikną sytuacji, gdy wypatrzony model kasy online, idealnie dobrany do potrzeb danego biznesu, zostanie wykupiony. Jednocześnie płatność za urządzenie mogą przesunąć o pół roku – co w obecnej sytuacji stanowi odciążenie dla nadwyrężonych pandemią firmowych budżetów. Trzeba się jednak pośpieszyć – nowa promocja Posnetu trwa tylko do 30 czerwca 2020 r.