Program do fakturowania MikroSubiekt zyskał przez lata wielu zwolenników. Prosty i przyjazny w obsłudze, umożliwiał ewidencję sprzedaży w małych firmach handlowo-usługowych. Producent zdecydował się na wprowadzenie udoskonalonego systemu Subiekt 123. Przygotował też specjalną ofertę dla użytkowników – która umożliwia darmową wymianę oprogramowania.  

Subiekt 123 jest kontynuatorem microSubiekta. Chociaż stanowi jego mniejszą wersję, doskonale spełni swoje zadanie. Założenia nowego systemu były bardzo podobne – chodziło o stworzenie produktu prostego w obsłudze, o przejrzystym interfejsie, który pozwoli na sprawne wystawianie faktur w małych firmach. Program służy do wystawiania nie tylko faktur, ale też paragonów i innych dokumentów handlowych online, tworzenia i edytowania kartotek towarów i klientów itp.

Prosty program do faktur od InsERT

Ponieważ Subiekt 123 to aplikacja webowa daje przedsiębiorcom dużą elastyczność, mogą zarządzać sprzedażą w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, z dowolnego urządzenia – nie tylko z biura lub lokalizacji punktu handlowo-usługowego, ale też z home office lub w podróży. Podobnie jak z mikroSubiekta, z nowego programu mogą korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy. Start z aplikacją, logowanie się i poruszanie na stronie przebiega intuicyjnie. Zakup licencji również jest prosty, wybór abonamentu klarowny, a sam zakup licencji – szybki. Co więcej, producent oprogramowania InsERT przygotował dla użytkowników microSubiekta wyjątkową ofertę. Każdy jego posiadacz otrzyma specjalny kod licencji, który umożliwi mu bezpłatną wymianę systemu na Subiekta 123.

12 miesięcy za darmo i dodatkowy moduł

Kod gwarantuje korzystanie z aplikacji Subiekt 123 przez 12 miesięcy za darmo. Ponadto użytkownicy będą mogli wzbogacić swój program o bezpłatny moduł fiskalizacja. Pozwala on na zintegrowanie systemu z drukarką fiskalną – sprawne rejestrowanie sprzedaży i drukowanie paragonów fiskalnych. Z Subiektem 123 współpracują m.in. takie urządzenia jak Posnet TEMO HS, Posnet TEMO Online czy Posnet TRIO Online – niezawodne i wytrzymałe nawet podczas intensywnego użytkowania.

E-program do faktur i e-księgowość

Subiekt 123 pozwala na zautomatyzowanie księgowości – zarówno patrząc na proces rozliczeń z punktu widzenia podatnika, jak i biura rachunkowego. Przedsiębiorca może sprawnie przenieść dokumenty z aplikacji do Portalu Biura – a to narzędzie z kolei ułatwia zdalną komunikację z księgowością, która korzysta z dedykowanych produktów InsERT – Rewizora nexo (księgowość pełna) lub Rachmistrza nexo (księgowość uproszczona).

Ważne! Program do faktur mikroSubiekt będzie aktualizowany tylko do końca 2022 r. Po tym terminie przestaną się pojawiać nowe wersje systemu, dlatego warto zamienić swój stary program na Subiekta 123 za darmo już teraz.