Praktyczna, prosta w obsłudze, niezawodna i funkcjonalna – taka właśnie jest kasa fiskalna Fawag Lite, najnowsze urządzenie wprowadzone do oferty przez firmę Posnet. To propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości urządzenia rejestrującego w dobrej cenie. Sprawdź, dlaczego warto mieć ją w swojej działalności.

Wiodący producent urządzeń fiskalnych na polskim rynku – firma Posnet – dba o dostarczanie przedsiębiorcom kompleksowych rozwiązań z zakresu wyposażenia sklepu, restauracji, lokalu usługowego itp. Kasy i drukarki fiskalne tej firmy cenione są za prostotę obsługi, niezawodność, funkcjonalność przy zachowaniu eleganckiego wyglądu oraz atrakcyjną cenę. Oferta Posnet co jakiś czas rozszerzana jest o nowe urządzenia – wychodzące naprzeciw bieżącym potrzebom firm działających w różnych branżach.

Tym razem Posnet wprowadza do swojej oferty małą i praktyczną kasę fiskalną w atrakcyjnej cenie – zaprojektował ją polski producent, Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. To propozycja przede wszystkim dla małych sklepów, niewielkich punktów gastronomicznych oraz wszelkiego rodzaju lokali usługowych.

 

Fawag Lite – nowa kasa fiskalna w Pruszkowie

Jako autoryzowany serwis i partner handlowy firmy Posnet, wprowadzamy kasę fiskalną Fawag Lite na półki naszego serwisu fiskalnego w Pruszkowie. Polecamy ją każdemu, kto poszukuje ekonomicznego, a zarazem wysokiej jakości rozwiązania.

Czym wyróżnia się tania kasa fiskalna Fawag Lite? Przede wszystkim ergonomią i prostotą obsługi. Intuicyjne menu ułatwia pracę z kasą, skraca czas nauki obsługi urządzenia oraz pomaga ograniczyć do minimum liczbę błędów kasjerskich. Ustawiona pod optymalnym kątem, ukośna klawiatura została wyposażona w wygodne i funkcjonalne klawisze skrótu. Dzięki niewielkim wymiarom Fawag Lite z łatwością zmieści się nawet na niewielkim stanowisku sprzedażowym. Do tego jest estetyczna i elegancka, w uniwersalnej kolorystyce pasującej do każdego wnętrza.

Fawag Lite to kasa stabilna, solidna i niezawodna. Zawdzięcza te cechy wzmocnionej konstrukcji oraz wytrzymałej obudowie. Mocne mechanizmy z powodzeniem zniosą wieloletnią eksploatację, a wyraźny wyświetlacz zachowa swoją jakość przez cały czas użytkowania urządzenia.

Warto również wspomnieć o wytrzymałym akumulatorze, który pośpieszy z pomocą w razie np. przerwy w dostawie energii elektrycznej. Użytkownik nie będzie musiał przerywać sprzedaży, ponieważ kasa Fawag Lite wydrukuje na baterii aż 6 tys. linii, czyli około 300 paragonów! Dla wielu działalności to zupełnie wystarczająco nawet na cały dzień pracy z kasą.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcji, kasa fiskalna Fawag Lite, przy całej swojej funkcjonalności, zachowuje także atrakcyjną cenę. To obecnie jedno z najtańszych rozwiązań fiskalnych na rynku.

 

Tania kasa Fawag Lite w ofercie BUCHCOM

Salon sprzedaży i serwis kas fiskalnych BUCHCOM w Pruszkowie posiada w swojej ofercie wszystkie urządzenia marki Posnet. Z tego względu wprowadzamy także do naszego asortymentu nowoczesną i praktyczną kasę Fawag Lite w atrakcyjnej cenie. Oprócz kas i drukarek fiskalnych, znaleźć u nas można także pozostałe urządzenia sklepowe: wagi elektroniczne, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych, szuflady kasowe, ekrany dotykowe, kolektory danych, jak również profesjonalne oprogramowanie dla firm. Ponadto nasi certyfikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem rzetelnie i terminowo prowadzą rozrachunki małych i dużych firm. Dbamy o zapewnienie naszym klientom kompleksowych usług dostosowanych do ich potrzeb i ukierunkowanych na dynamiczny rozwój biznesu, a co za tym idzie także realne zwiększenie zysków.

 

Kasy fiskalne Pruszków – zobacz naszą ofertę