Innowacyjna aplikacja kasowa, drukarka fiskalna i terminal płatniczy w jednym – już wkrótce takie urządzenie pojawi się na półkach salonów sprzedaży. To kasoterminal Posnet POSPAY – nowość wiodącego producenta urządzeń fiskalnych. Sprawdź, co zyskasz wprowadzając taki sprzęt do swojej działalności!

Już wkrótce na polskim rynku pojawi się kolejne nowe urządzenie wiodącego producenta kas i drukarek fiskalnych – firmy Posnet. To innowacyjny kasoterminal POSPAY. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to coś więcej niż tylko kasa fiskalna – to połączenie aplikacji kasowej, nowoczesnego terminala płatniczego oraz drukarki fiskalnej z interfejsem USB. Kasoterminal Posnet POSPAY sprawdzi się nie tylko w pracy mobilnej – to świetne rozwiązanie dla sklepów, butików, gabinetów lekarskich, lokali gastronomicznych, salonów fryzjerskich i innych punktów usługowych.

 

Kasoterminal Posnet POSPAY – spodziewaj się rewolucji

W niewielkiej obudowie zawarto wszystkie funkcjonalności potrzebne do stworzenia nowoczesnego, kompletnego stanowiska sprzedażowego. Dzięki drukarce fiskalnej z interfejsem USB ewidencjonowanie obrotu i kwot podatku jest łatwe i szybkie. Praktyczna i prosta w obsłudze aplikacja kasowa nigdy nie będzie podlegać homologacji. Dzięki opcji dodawania nowych funkcji praca z aplikacją kasową dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań użytkownika. Zdalna aktualizacja oprogramowania to gwarancja wygody i oszczędność czasu.

Przyjmowanie płatności elektronicznych to w dzisiejszych czasach podstawa sprawnie funkcjonującego biznesu. Wbudowany w kasoterminal POSPAY bezprzewodowy terminal płatniczy Smart D220 obsługuje wszystkie rodzaje dostępnych kart płatniczych. Twoi klienci płacą kartą zbliżeniową, magnetyczną, chipową? A może smartfonem, smartwatchem lub tagiem? Kasoterminal Posnet POSPAY przyjmuje wszystkie tego typu nowoczesne płatności.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki aplikacji płatniczej eService kasoterminal POSPAY akceptuje płatności nie tylko kartami, ale też m.in. BLIK, Google Play, Samsung Play czy Apple Play. Działa wszędzie, gdzie tylko ma dostęp do sieci komórkowej lub Wi-Fi.

 

Zabierz kasoterminal do pracy mobilnej

POSPAY to urządzenie doskonałe do pracy w terenie i na niewielkich stanowiskach sprzedażowych. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje wiele godzin bez konieczności podłączania do źródła zasilania. Obsługujesz go tak łatwo jak smartfon, który zresztą do złudzenia przypomina. Wybór kasoterminala Posnet POSPAY to też ogromna oszczędność czasu – wystarczy nauczyć się obsługi jednego urządzenia, by tak naprawdę obsługiwać trzy na raz!

Kasoterminal Posnet POSPAY z zainstalowaną aplikacją sprzedażową daje użytkownikowi opcję działania w jednym z dwóch trybów – kasowym jako samodzielne urządzenie lub drukarkowym jako element systemu sprzedaży.

 

POSPAY wkrótce na półkach salonów sprzedaży

Kasoterminal Posnet POSPAY kusi też niezwykle eleganckim, nowoczesny wyglądem. designerska obudowa przypadnie do gustu użytkownikom ceniącym niebanalny styl oraz innowacyjne rozwiązania. Takie urządzenie w kontakcie z klientem wzmocni renomę firmy i poprawi jej wizerunek w oczach klientów.

Jak oficjalnie podaje firma Posnet, nowe urządzenie zostanie wprowadzone na rynek w styczniu 2019 r. Oferta ma kusić atrakcyjną ceną urządzenia oraz korzystnymi warunkami obsługi płatności elektronicznych. Terminal będzie można otrzymać w ramach kampanii Polska Bezgotówkowa – w takim wypadku firma przez rok nie będzie ponosiła kosztów związanych z obsługą transakcji.

 

Kasoterminal Posnet POSPAY w Pruszkowie

Nowe urządzenia dostępne będą w sieci sprzedaży Posnet. Pojawią się też na półkach salonu sprzedaży i serwisu kas fiskalnych BUCHCOM w Pruszkowie. Doświadczeni serwisanci posiadający odpowiednie uprawnienia kompleksowo zajmą się wprowadzeniem kasoterminala w działalności. Fiskalizacja, instalacja, pomoc w dopełnieniu formalności, szkolenie z obsługi urządzenia – wszystko to otrzymasz tu zupełnie gratis.

Buchcom Kasy fiskalne w Pruszkowie oferuje też wysokiej jakości oprogramowanie dla firm oraz inne urządzenia sklepowe – wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, szuflady kasowe, kolektory danych i wiele innych. Biuro rachunkowe natomiast świadczy kompleksowe, profesjonalne i rzetelne usługi księgowe.