Poznaj kasoterminal iPOS duet – połączenie nowoczesnego terminala płatniczego z funkcjonalnym urządzeniem fiskalnym. Do tego oprogramowanie do zarządzania biznesem, praktyczna aplikacja kasowa i wygodna klawiatura. Wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Bez konieczności dzierżawy.

Na rynku wreszcie pojawiło się urządzenie, które łączy w sobie dwie funkcjonalności najważniejsze przy prowadzeniu sprzedaży detalicznej. Kasoterminal iPOS duet to połączenie terminala płatniczego oraz urządzenia fiskalnego. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w małych i średnich sklepach oraz punktach usługowych. Do tego wyposażone zostało w wygodną aplikację kasową obsługiwaną za pomocą funkcjonalnej klawiatury.

Kasoterminal iPOS duet to urządzenie dostępne w wyjątkowo korzystnej cenie. Przedsiębiorca uzyskuje dwa urządzenia w cenie jednego. Może zapomnieć o kosztownej dzierżawie terminala – comiesięcznym wydatku, obowiązkowym przy zawieraniu umów z operatorami płatności elektronicznych. Ponadto firmy spełniające wymagania Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego mogą zyskać dofinansowanie do zakupu urządzenia – nawet 400 zł.

 

Kasoterminal iPOS duet – razem taniej

Połączenie nowoczesnej drukarki fiskalnej i funkcjonalnego terminala płatniczego pozwoliło znacznie obniżyć koszty posiadania takiego sprzętu w firmie. Do wyboru mamy tu dwa modele urządzeń – kasoterminal iPOS duet GPRS (pozwala na podłączenie do sieci komórkowej, bez dodatkowych opłat) oraz kasoterminal iPOS duet Ethernet (dla firm dysponujących dostępem do Internetu). Wybieramy jedną z trzech atrakcyjnych taryf – od darmowej bez płatności kartą, aż po taryfę pozwalającą na zarządzanie gospodarką magazynową.

Z kasoterminalem można stworzyć funkcjonalny system kasowy – urządzenie współpracuje z większością czytników kodów kreskowych USB, wag elektronicznych RS232 oraz szuflad kasowych 6V, 12V i 24V. Dla firm, które już posiadają ten sprzęt, wybór kasoterminala to duża oszczędność – nie muszą oni bowiem wymieniać swoich urządzeń na nowe.

 

Zarządzanie biznesem z iPOS web

Wraz z kasoterminalem użytkownik dostaje dostęp do funkcjonalnego oprogramowania iPOS web. Pozwala ono na zdalne zarządzanie biznesem (asortymentem, cenami, pracownikami) z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy tylko komputer lub urządzenie mobline z dostępem do internetu. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie są w stanie kontrolować cały czas swojego biznesu, np. prowadzą kilka sklepów lub punktów usługowych.

Kasoterminal iPOS duet to tanie, funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie. Urządzenie, na które polscy przedsiębiorcy czekali już od dawna. Wprowadzenie go na rynek może być pierwszym krokiem do rewolucji na rynku fiskalnym. Warto już dziś zapoznać się z ofertą naszego salonu sprzedaży kas i drukarek fiskalnych w Pruszkowie.

 

Zobacz ofertę: Kasoterminal iPOS duet