Portal Biura to jedno z narzędzi wypuszczonych jakiś czas temu na rynek przez firmę InsERT. Prowadzenie firmy czy sklepu internetowego, ale przede wszystkim współpraca z biurem rachunkowym są dzięki niemu jeszcze łatwiejsze. Platforma automatyzuje i usprawnia komunikację pomiędzy przedsiębiorcą, a jego księgowym. Teraz działa także w linii InsERT GT! Co zyskasz, korzystając z tego rozwiązania? Poznaj jego najważniejsze funkcjonalności.

W dobie powszechnej digitalizacji wszelkich zasobów i zadomawiającego się modelu pracy zdalnej, trafione narzędzie wspierające e-księgowość to strzał w dziesiątkę. Dobry system powinien być z jednej strony dostosowany do bieżących potrzeb współczesnego przedsiębiorcy, z drugiej – do potrzeb biura rachunkowego. Portal Biura – program do komunikacji między księgowym a firmą jest właśnie takim narzędziem, skrojonym na czasy rozwiązań cyfrowych. Dotychczas mogli z niego korzystać tylko użytkownicy nowoczesnej linii nexo, teraz biura rachunkowe, które pracują na systemach InsERT GT – Rachmistrz GT lub Rewizor GT, również mają taką możliwość.

PORTAL BIURA DLA INSERT GT

Portal Biura dla InsERT GT wspomaga współpracę pomiędzy księgowym a jego klientami dzięki dwóm usługom: Raporty oraz Dokumenty.

Moduł Raporty pozwala biurom rachunkowym na udostępnianie klientom szczegółowych zestawień związanych z bieżącą obsługą finansowo-księgową. Księgowy przesyła raporty bezpośrednio z programu Rachmistrz GT lub Rewizor GT, na którym pracuje: informacje związane z podatkiem dochodowym, podatkiem VAT, rozliczeniach oraz zobowiązaniach danej firmy wobec fiskusa.

Moduł Dokumenty umożliwia sprawne przekazywanie dokumentów do zaksięgowania. Nie musimy drukować dokumentów i dostarczać ich do biura – faktury, umowy i inne pliki (PDF lub zdjęcia) przesyłane przez klienta, znajdą się u księgowego błyskawicznie. Co więcej, dokumenty wgrane do Portalu Biura trafiają bezpośrednio do programu księgowego – Rachmistrza GT lub Rewizora GT. Po ich zaimportowaniu system skanuje automatycznie każdy plik i próbuje odczytać m.in. numer faktury, datę, numery NIP oraz wartość, a następnie od razu wprowadza do zapisów księgowych.

CO ZYSKASZ DZIĘKI APLIKACJI PORTAL BIURA DLA INSERT GT?

Co daje Portal Biura dla linii InsERT GT użytkownikom?

  • Nowoczesne funkcje na klasycznym, znanym interfejsie programów GT.
  • Automatyzację czynności i wynikającą z tego oszczędność czasu, który można poświęcić na ważniejsze czynności lub obsługę większej liczby klientów.
  • Dla przedsiębiorców – zdalną komunikację, sprawniejszy obieg dokumentów, szybszą i bardziej przejrzystą informację zwrotną o rozliczeniach.