Po raz kolejny docenione nie tylko przez użytkowników, ale też czołowych specjalistów branży, programy InsERT nexo zdobyły prestiżową nagrodę. Statuetka „Złota Innowacja Retail 2019”w kategorii Oprogramowanie bez wątpienia trafiła we właściwe ręce. Sprawdź, za co doceniono linię nexo.

Linia programów InsERT nexo od lat cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród małych i średnich przedsiębiorców, jak i obsługujących ich biur rachunkowych. Funkcjonalność, prostota obsługi, zgodność z aktualnymi przepisami prawa podatkowego, ciągłe udoskonalanie pod kątem bieżących potrzeb użytkowników – to cechy najbardziej cenione w programach takich jak m.in. Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo czy Gestor nexo.

 

Nagroda dla InsERT-u

Każdego roku Fischer Trading Group, wydawca magazynu „Hurt & People”, wybiera najlepsze rozwiązania spośród biorących udział w konkursie innowacyjnych produktów FMCG oraz produktów i rozwiązań w kategorii Retail. W tym roku finałowa gala plebiscytu odbyła się 19 października w Warszawie, w Teatrze Kamienica. Wręczono w sumie 28 statuetek. Jedną z nich przyznano programom InsERT nexo. Łącznie wybierano spośród ponad 220 innowacyjnych produktów FMCG i ponad 40 produktów i rozwiązań w kategorii Retail.

W konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retali” statuetkę „Złota Innowacja Retail 2019”w kategorii Oprogramowanie zdobyły programy linii InsERT nexo. Decyzja została podjęta przez Kapitułę Konkursu. Nie ma jednak żadnych wątpliwości, iż wzięto pod uwagę także ogromną popularność rozwiązań oferowanych przez InsERT.

 

InsERT nexo w polskich firmach

Jednym z najbardziej cenionych programów do prowadzenia sprzedaży jest Subiekt nexo – intuicyjny i elastyczny, wyposażony został we wszystkie funkcje potrzebne do efektywnego prowadzenia sprzedaży. Biura rachunkowe oraz firmy samodzielnie prowadzące swoją księgowość cenią programy Rachmistrz nexo do uproszczonej księgowości oraz Rewizor nexo do prowadzenia ksiąg handlowych. System uzupełniają m.in. Gratyfikant nexo do obsługi kadr i płac oraz Gestor nexo do zarządzania relacjami z klientami.

 

 


BUCHCOM Programy InsERT Pruszków to autoryzowany partner i punkt serwisowy InsERT. Zespół doświadczonych serwisantów doradza w zakresie wyboru rozwiązania optymalnie trafiającego w potrzeby przedsiębiorcy, profesjonalnie wdraża, szkoli pracowników z obsługi programów i zapewnia opiekę posprzedażową. W ofercie także kasy i drukarki fiskalne, w tym kasy fiskalne online, terminale płatnicze, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych i wiele innych urządzeń. BUCHCOM to także biuro rachunkowe – pracujący tu doświadczeni, certyfikowani księgowi są zawsze dokładnie zaznajomieni z aktualnymi przepisami prawa podatkowego. BUCHCOM zapewnia kompleksowe wsparcie małym i średnim firmom – wsparcie, które zwiększa efektywność pracy i generuje oszczędności.

 

Programy dla firm Pruszków – zobacz naszą ofertę