Poszukujesz prostego programu do obsługi sprzedaży? Chcesz go w przyszłości rozwinąć? InsERT ma rozwiązanie dla Ciebie – Subiekt 123 to prosty, a zarazem bardzo funkcjonalny program do fakturowania online. Aż do końca stycznia 2017 r. możesz go testować za darmo. Producent przygotował też specjalną ofertę dla biur rachunkowych.

Wiodący producent oprogramowania dla firm w Polsce – InsERT – po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców. To nowa odsłona najbardziej popularnego systemu do zarządzania sprzedażą – Subiekt 123. Ten funkcjonalny program stworzony został z myślą o firmach poszukujących prostego programu do fakturowania z możliwością rozbudowy.

 

Rośnie biznes, rośnie Subiekt

Jedną z największych zalet nowego programu InsERT-u jest możliwość dopasowania jego funkcjonalności do potrzeb konkretnej działalności. Cena podstawowa obejmuje wszystkie standardowe funkcje Subiekta 123. Dodatkowo natomiast dostępne są dwa moduły: fiskalizacja do drukowania paragonów fiskalnych oraz użytkownik+ dający możliwość korzystania z aplikacji przez kilku pracowników tej samej firmy. Producent zapowiedział jednak rozszerzanie programu o kolejne opcjonalne moduły.

 

Prosty, szybki, intuicyjny

Podobnie jak pozostałe systemy firmy InsERT, Subiekt 123 jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Z intuicyjnym menu z łatwością poradzi sobie nawet początkujący lub niewprawiony użytkownik. To proste narzędzie do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem. Za jego pomocą można zaledwie w kilka sekund wystawić fakturę czy paragon, zarządzać towarami i usługami oraz gromadzić informacje o klientach.

Program Subiekt 123 został też wyposażony w bardzo praktyczny terminarz należności i zobowiązań wobec kontrahentów, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i urzędu skarbowego.

 

Fakturowanie online z Subiektem 123

Dzięki integracji z systemami księgowymi linii InsERT nexo, takimi jak Rachmistrz nexo czy Rewizor nexo, dokumenty handlowe wystawione w Subiekcie 123 mogą być automatycznie przesyłane do działu księgowości czy do biura rachunkowego. To ogromna wygoda i oszczędność dla obu stron. Dokumenty przesyłane są w formie elektronicznej, dzięki czemu nie ma potrzeby zawożenia ich do księgowego. Fakturę czy paragon fiskalny można wystawić praktycznie w każdym miejscu – wystarczy tylko być online, czyli posiadać dostęp do Internetu.

 

Subiekt 123 dla klientów biura rachunkowego

Z myślą o biurach rachunkowych InsERT przygotował szczególną ofertę – po wykupieniu specjalnej licencji biuro będzie mogło udostępniać program Subiekt 123 wszystkim swoim klientom. Dla biura to wyjątkowa szansa na podniesienie jakości świadczonych usług, oszczędność czasu oraz umieszczenie w ofercie zachęcającej opcji dla klientów.

 

Uwaga! Program do obsługi sprzedaży Subiekt 123 został bezpłatnie udostępniony dla wszystkich. Wystarczy wejść na stronę subiekt123.pl i zalogować się lub zarejestrować konto. Z programu można nieodpłatnie korzystać aż do 31 stycznia 2017 r. Z pewnością warto skorzystać z takiej możliwości.

 


BUCHCOM Programy dla firm Pruszków to autoryzowany Partner i Punkt Serwisowy InsERT. Zapewniamy sprzedaż i profesjonalne wdrożenie oprogramowania, a także kompleksową opiekę posprzedażową. Z nami doskonale wyposażysz stanowisko sprzedażowe (i nie tylko!) w swoim sklepie czy punkcie usługowym. Na półkach naszego salonu sprzedaży oprogramowania w Pruszkowie zajdziesz kasy i drukarki fiskalne, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, terminale POS, stacje robocze, ekrany dotykowe, a także terminale płatnicze ITCARD. Jesteśmy też biurem rachunkowym – doświadczeni, certyfikowani księgowi świadczą usługi na najwyższym poziomie.

 

Programy InsERT Pruszków – zobacz naszą ofertę